Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 02:45
Reklama

Hrubieszów na razie bez kąpieliska (TYLKO W GAZECIE)

Hrubieszów otrzymał 53 tys. zł dofinansowania i na nabrzeżu Huczwy urządzi miejsce do rekreacji. Niestety, projekt ten nie przewiduje budowy kąpieliska.
Hrubieszów na razie bez kąpieliska (TYLKO W GAZECIE)
Autor: Fot. pixabay.com

W tym roku nad Huczwą przy ul. Ciesielczuka w Hrubieszowie zostanie urządzone miejsce do rekreacji. Inwestycja powstanie dzięki dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt zakłada budowę altanki, urządzenie boiska do siatkówki, montaż paleniska do grilla oraz budowę placu zabaw dla dzieci. Szacowany koszt inwestycji sięga ponad 91,6 tys. zł. Dofinansowanie pokryje 58,3 tys. zł. kosztów. Niestety, projekt nie obejmuje urządzenia kąpieliska.

Co z planowanym od 3 lat kąpieliskiem? Jakie są szanse, że w ogóle powstanie? Przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
un 03.03.2021 19:32
Kto odpowie za tony piasku bez sprawdzenia przez sanepid czy woda nadaje sie na kąpielisko? Kolejny przekręt bo teraz ten piasek trawą zarasta. A miało być tak pięknie !!!!!!!! Zagalopowała sie pani Burmistrz w wydawaniu naszych pieniędzy. A jak wiecie piniędzy nie ma i nie bedzie jak to mówił ekonomista z PO hahahah

nu un 13.03.2021 08:22
Piasek jest z lodowiska ale uno skund ma widzić.

Jedno 28.02.2021 07:39
Wielkie pośmiewisko, miał być delfinek i co makulatura z planów, a koszty projektu w błoto, hrubieszowska komuna zablokuje wszystko.

tut 28.02.2021 11:25
rozlazło sie po kościach

Edward 27.02.2021 22:05
Hrubieszów to dziura bez przyszłości na rozwój nowych pokoleń, nawet wrony zawracają jak zobaczą znak Hrubieszów, bo wiedzą że w *** przez nie parku miejskim maja za dużo konkurencji. To miasto nawet za drogie dla emerytów, bo markety budują na obrzeżach miasta a komunikacji miejskiej brak.

ker 27.02.2021 22:39
bzdury pleciesz gościu, albo nie jesteś mieszkańcem miasta albo jesteś nasiedlony z jakiegos zadupia i skręca cię najzwyklejsza zawiść, czy slyszaleś cos o lokalnym patriotyzmie ale ty pewnie nie wiesz czym to się je

Edward 27.02.2021 23:32
Wiesz że z sybiru (oś. Jagielońskie) jest co najmniej 6km a nawet więcej do Lidla, Kaufland itp. i marketów budowlanych.

Edward 27.02.2021 23:37
gauno - czyli wroni park miejski.

del 28.02.2021 11:27
problem wszystkich miast i nie wrony ale gawrony, trzeba rozrożnic te ptaki, gawron jest ptakiem miejskim i bytuje obok ludzi, nikt nie jest w stanie wypedzić gwrona z miasta, przepedzony z jednego miejsca przenosi sie na podobne , juz Lublin to ćwiczył i gawrony z parku saskiego przeniosły sie na osiedla, jest to walka z wiatrakami

ewa 27.02.2021 11:27
czy widzieliście nowy chodnik przy przedszkolu na Hubala, rozłazi się na całej długośći

Maryś 28.02.2021 09:27
Powiatowy a jak!!:-)

Podatnik 26.02.2021 14:50
I dalej śmierdziejówka tylko po co i za czyje pieniądze tyle piachu tam Pani burmistrz nasypała ? Nikt tego nie rozliczy ze bez badań sanepidu wymysliła sobie kompielisko ?

w 26.02.2021 16:29
najlepiej siedzieć na tyłku i stękać

Piasek 26.02.2021 18:25
To Piasek z podbudowy lodowiska na deptaku

Ciekawy 26.02.2021 12:24
A co tam z Syndykatem? Remont mial sie zakonczyc w listopadzie 2020 roku. Ta sama firma zeszla z placu przy remoncie Akademii Zamojskiej. Dlugo jeszcze bedzie tolerowane to przez Burmistrzynię?

Publiczniak 26.02.2021 14:52
Kase zbijają nadgodziny dodatkowe czynności. Nie bój sie zamówienia publiczne zawsze były intratne jak nie są kontrolowane

Tyle 26.02.2021 07:15
Lat truli Huczwę i dalej trują jeszcze wiele lat będzie zakaz kąpieli.

Porażka 25.02.2021 18:13
Jaki burmistrz takie rządy

junior 25.02.2021 15:14
tak super szczególnie w sąsiedztwie z MSD, składowisko gruzu,, śmieci itp., MSD wyprowadzić z terenów rekreacyjnych i zrobić rzeczywista strefę relaksu wzdłuż nabrzeża Huczwy z przystania dla kajaków, rowerów wodnych a nawet malą gastronomią

Eda 25.02.2021 17:59
Moze prysznice, choc troche ochlody. Takie, jak na plazach w Chorwacji, Grecji, Francji.

jol 03.03.2021 23:03
dla MSD miejsce na Kruczej