63-latka z pow. hrubieszowskiego poznała na jednym z portali społecznościowych znacznie młodszego od siebie mężczyznę. Zaczęli ze sobą korespondować. Mężczyzna mówił jej miłe słowa i codziennie powtarzał, że ją kocha. A że na dodatek był młody i przystojny, przynamniej tak wyglądał na zdjęciach, kobieta się w nim zakochała.
Kiedy oszust zdobył zaufanie 63-latki poprosił ją o to by odebrała jego paczkę z dokumentami. Za tę paczkę miała zapłacić. Mężczyzna podał jej numer konta.
63-latka w różnych bankach brała pożyczki i wpłacała pieniądze, łącznie 12 tysięcy euro.
- W końcu kiedy trafiła do kolejnego już banku pracownica placówki nabrała przypuszczeń, że jej klientka mogła paść ofiarą oszustwa. Po rozmowie z 63-latką postanowiła namówić ją żeby ta zgłosiła sprawę na policję. Mieszkanka powiatu hrubieszowskiego nawet kiedy rozmawiała już z policjantami nie wierzyła, że ten mężczyzna mógł ją oszukać. Nadal twierdziła, że łączy ich szczere uczucie i na pewno wszystko okaże się nieprawdą. Obecnie policjanci prowadzą w tej sprawie czynności i wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Po raz kolejny apelujemy o ostrożność w kontaktach z osobami nieznajomymi- mówi aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z KPP w Hrubieszowie


![Tech-Max z Tomaszowa Lub. wygrywa WRO w kraju i awansuje do zawodów w Portoryko! [ZDJĘCIA] Tech-Max z Tomaszowa Lub. wygrywa WRO w kraju i awansuje do zawodów w Portoryko! [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/21/sm-4x3-tech-max-z-tomaszowa-lub-wygrywa-wro-w-kraju-i-awansuje-do-zawodow-w-portoryko-zdjecia-1779353949-1.jpg)
![Rowerowe Roztocze. Uroczyste podpisanie umów w Kraśniku [ZDJĘCIA] Rowerowe Roztocze. Uroczyste podpisanie umów w Kraśniku [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/20/sm-4x3-rowerowe-roztocze-uroczyste-podpisanie-umow-w-krasniku-zdjecia-1779280831-8.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze