Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 11:20
Reklama

Gm. Miączyn: Pijany i bez prawa jazdy jechał zabrać dziecko ze szkoły

Za próbę skorumpowania funkcjonariuszy odpowie 66-latek z gminy Miączyn. Mężczyzna zaproponował łapówkę policjantom, którzy przyłapali go na jeździe po pijanemu i bez prawa jazdy.
Gm. Miączyn: Pijany i bez prawa jazdy jechał zabrać dziecko ze szkoły
Autor: policja.pl

Do zdarzenia doszło w środę (15 marca) po południu w Kolonii Kotlice. Policjanci z posterunku w Miączynie zatrzymali tam do kontroli volkswagena. Za kierownicą siedział 66-latek.

– Mężczyzna nie posiadał uprawnień na tę kategorię pojazdów, a przeprowadzone badanie stanu trzeźwości, pokazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Jak ustalili policjanci 66-latek w takim stanie jechał odebrać wracające ze szkoły dziecko – relacjonuje Joanna Kopeć, rzeczniczka KMP w Zamościu.

Kiedy mężczyzna zorientował się, że popadł w niemałe kłopoty, obiecał policjantom łapówkę. Liczył, że za tysiąc złotych przymkną oko na jego przewinienia. Ale mundurowi pieniędzy nie wzięli, a pijanego mężczyznę zatrzymali.

Zgodnie z kodeksem karnym za usiłowanie przekupstwa grozić mu może kara do 8 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zAINTERESOWNAY 21.03.2017 21:57
DZIECKA TEGO PANA NIKT SIĘ ZE SZKOŁY NIE ODBIERA, GDYŻ DOJEŻDŻA ONO AUTOBUSEM

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama