Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 19:59
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Hrubieszów: Most w Brodzicy zamknięty na czas remontu

Dzisiaj i jutro (23-24 kwietnia) nie będzie możliwości przejazdu po moście w Brodzicy (gm. Hrubieszów). Obiekt musi zostać wyremontowany.
Gm. Hrubieszów: Most w Brodzicy zamknięty na czas remontu

Autor: Fot. UG Hrubieszów

Most jest stary i zniszczony, wymaga gruntownej odnowy. Póki co jednak, wykonane zostaną tylko najpilniejsze prace. Chodzi o to, by z przeprawy przez rzekę można było skorzystać. Zadanie wykonają pracownicy Gminnego Zakładu Komunalnego w Świerszczowie.

W przyszłości samorząd chciałby poddać most całkowitej odnowie, ale póki co nie ma na to pieniędzy. Gmina zamierza starać się o środki ze źródeł zewnętrznych.

Zaplanowane na dwa dni prace sprawią, że po moście będzie można jeździć bezpiecznie. jednak zostaną wprowadzone ograniczenia w tonażu dla pojazdów do 3,5 tony.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ws 23.04.2020 12:19
przecież kilka lat temu wojsko wyremontowało most, albo złe zabezpieczenie nowych elementów /drewno/ albo trzeba ograniczyc tonaz

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama