Wiadomo, że Dni Kultury Studenckiej PWSZ potrwają w tym roku od 9 do 12 maja. Pewne jest, że ostatniego dnia, podczas finałowego koncertu na Rynku Wielkim zaśpiewa Cleo, a jej występ poprzedzi recital grupy After Party.
Póki co, żadne inne szczegóły juwenaliów nie zostały jeszcze podane. Prace nad dopięciem programu imprezy trwają.
Cleo to polska piosenkarka, autorka tekstów i projektantka mody. Reprezentowała Polskę (wraz z Donatanem) podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Wykonali tam utwór "My Słowianie", zajęli w finale 14. miejsce.
Naprawdę nazywa się Joanna Klepko. Była członkinią chóru gospel oraz duetu Dwie Asie. Związana także ze środowiskiem hip-hopowym. W 2011 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu X Factor, w którym na castingu wykonała utwór Proud Mary i nie przeszła do kolejnego etapu. Brała udział w I edycji konkursu muzycznego „Studio Garaż”, gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii rhythm and blues. Współpracowała m.in. z takimi wykonawcami jak: Tusz Na Rękach, Onar, W Zmowie, Ramona 23, WSHR.

![Radni oglądali nową część szpitala w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Radni oglądali nową część szpitala w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-radni-ogladali-nowa-czesc-szpitala-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1765999372-0.jpg)
![Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ] Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-uroczysta-gala-z-okazji-30-rocznicy-utworzenia-zwiazku-gmin-lubelszczyzny-galeria-zdjec-1765968180-16.jpg)
![The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ] The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-the-voice-of-glowacki-ix-przesluchania-w-ciemno-za-nami-galeria-zdjec-1765968608-35.jpg)
![Radni oglądali nową część szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Już niedługo koniec budowy! [ZDJĘCIA] 17 grudnia radni powiatu tomaszowskiego w towarzystwie starostów oglądali postępy prac, a właściwie prawie ich finał, w dobudowanej części szpitala powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-radni-ogladali-nowa-czesc-szpitala-w-tomaszowie-lubelskim-juz-niedlugo-koniec-budowy-zdjecia-1766000213.jpg)












![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze