Turniej został rozegrany przed tygodniem (6 grudnia) w zamojskim klubie Absens Carens. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn reprezentujących: ZK Chełm, ZK Hrubieszów, Areszt Śledczy w Lublinie, ZK Opole Lubelskie, ZK Włodawa, ZK Zamość i więzienne związki zawodowe z Zamościa.
Najlepszą ekipą okazała się reprezentacja Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim i to do niej trafił Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie. Na drugim miejscu znalazła się ekipa z Hrubieszowa, a na trzecim z Chełma.
W kategorii kobiet indywidualnie wygrała reprezentantka gospodarzy Magdalena Przybylska. Drugą lokatę wywalczyła Małgorzata Kulczyńska (ZK Hrubieszów), a trzecią Iwona Odyniec (ZK Włodawa).
W kategorii mężczyzn triumfował ks. Tomasz Źwiernik, kapelan zamojskiego więzienia przed Tomaszem Kozakiem z ZK Opole oraz Arturem Filipkiem z Włodawy, Pawłem Popielnickim z Chełma i Sebastianem Chmielem z Hrubieszowa, którzy zajęli ex aequo trzecie miejsce.






![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze