Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 00:47
Reklama

Telatyn: Kolejne rowerowe spotkanie seniorów i juniorów (ZDJĘCIA)

Mimo chłodnej i deszczowej pogody juniorzy i seniorzy po raz kolejny nie zawiedli. W ramach ,,Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020" w środę, 18 września w Telatynie odbyło się rowerowe spotkanie.
Telatyn: Kolejne rowerowe spotkanie seniorów i juniorów (ZDJĘCIA)
Autor: Fot. UG Telatyn

Podobnie jak podczas poprzedniej imprezy z tego cyklu uczestnicy spotkali się z policjantami z posterunku w Łaszczowie – kierownikiem asp. Ireneuszem Pełką oraz asp. Przemysławem Lisem.

W spotkaniu uczestniczyła grupa 21 seniorów i 10 juniorów ze Szkoły Podstawowej w Telatynie, którzy przybyli do Urzędu Gminy wraz z opiekunką Elżbietą Matwiejczuk. Spotkanie upłynęło w miłej, sympatycznej atmosferze.

Uczestnicy projektu mogli zapoznać się z różnymi zachowaniami na drodze. Dzięki przygotowanym obrazkom, przedstawiającym różne sytuacje drogowe, które dotyczyły bezpiecznego zachowania się oraz pierwszeństwa przejazdu poszczególnych użytkowników zarówno seniorzy jak i juniorzy uczyli się jak poprawnie korzystać z drogi. Dopytywali o konkretne miejsca w regionie.

Po spotkaniu, ze względu na panujące niekorzystne warunki pogodowe, miała miejsce jedynie krótka przejażdżka zakupionymi w ramach projektu rowerami. Dłuższa trasa została zaplanowana w najbliższym czasie, jak tylko pogoda będzie sprzyjała rowerzystom.

Wydarzenie dofinansowano ze środków rezerwy celowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama