Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 11:29
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Turobin: Uciekał przed policją, bo jechał bez prawa jazdy

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 47-latkowi z gminy Turobin. Bo nie usiadł pijany za kierownicą renaulta, mimo że sąd odebrał mu uprawnienia do jazdy samochodem.
Gm. Turobin: Uciekał przed policją, bo jechał bez prawa jazdy

Autor: Fot. policja.pl

Był piątkowy (19 lipca) wieczór, kiedy policjanci dostali informację, że po gminie Turobin jedzie samochód, którego kierowca nie ma prawa jazdy, a poza tym może być pijany. Funkcjonariusze namierzyli opisany pojazd w Żabnie. Dali mu sygnał do zatrzymania, ale mężczyzna jadący renaultem to zlekceważył i zaczął uciekać. Rozpoczął się pościg.

– Uciekający kierowca z dużą prędkością wjechał w zakręt tracąc panowanie nad pojazdem, następnie wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna o własnych siłach opuścił pojazd, szczęśliwie nie odnosząc obrażeń – informuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Uciekinierem okazał się 47-letni mieszkaniec gminy Turobin. Mężczyzna przyznał, że nie chciał się zatrzymać, bo nie ma prawa jazdy. Uprawnienia do kierowania odebrał mu sąd. Badanie wykazało, że tym razem 47-latek prowadził na trzeźwo.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kkkk 25.07.2019 21:21
Głupi są, nie poczęstowali Bożeny to się darła że ja było chyba w Żółkiewce słychać. Niech se najpierw pilnuje a nie potem że dziecko 10 lat i pjane.

roman 25.07.2019 22:03
jeśli nie znasz prawdy to się nie udzielaj

Królik pluszowy 25.07.2019 09:14
Tam w szkole to bardzo wesoło jest. B. się darła na pół wsi, że dziesięciolatka upili.

Edmund 25.07.2019 11:47
Człowieku ja nic o takim niesłyszałem jakiego 10latka ?

roman 25.07.2019 22:02
nie upili w ramach ścisłości tylko na boisku sie sam nachlał szczyl

Sołtys 23.07.2019 15:23
A mieszkańcy starej szkoły w Żabnie mają kilka aut, którymi jeżdżą bez uprawnień, ubezpieczenia i przeglądów. Policja jakoś się tym nie interesuje, cały plac tymi złomami zastawiony i nic.

Sołtys 2 24.07.2019 22:51
To co że mają człowieku konfidentem jesteś a ty jaki masz samochód pewnie taczke

roman 25.07.2019 22:05
te sołtys nie kilka a dwa i mają opłaty wszechwiedzący jegomościu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Komuna pierze mózgowinę Data dodania komentarza: 17.06.2026, 04:36 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: Klaudia 52L . Treść komentarza: Ich nic nie obraza IKAR bo tym bezwstydnym i bezszczelnym ludziom pluc w oczy a powiedza ze pada deszcz . Z niewinności uciekli jeden z drugim za granice jak szczury . Mafia patologi oszustow . Tyle o tych ludziach mozna tylko powiedziec ! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 22:26 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama