Policjanci hrubieszowskiej komendy wspólnie ze swoją maskotką sierżantem Lwem odwiedzają dzieci i ich wychowawców podczas wakacyjnego wypoczynku, aby porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie. Policjanci w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą” organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji informują młodych ludzi jak bezpiecznie wypoczywać w pobliżu zbiorników wodnych.
Policjanci przypominają dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Maluchy doskonale wiedzą jak bezpiecznie przejść przez jezdnię oraz zachować się w przypadku niespodziewanego zagrożenia. Pamiętają również o zachowaniu zasady ograniczonego zaufania w kontaktach z osobami nieznajomymi, zarówno tymi poznanymi w życiu realnym jak i wirtualnym.
Dzisiaj funkcjonariusze pojechali na kolejne z cyklu spotkań o tej tematyce. Tym razem odwiedzili grupę dzieci i ich wychowawców z Klubu Garnizonowego 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Wczoraj byli u dzieci w Świetlicy w Moroczynie.
Na koniec miłych spotkań wszyscy ustawili się w kolejce, aby uściskać sierżanta Lwa i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze