Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 10:09
Reklama

Mundurowi na dwóch kółkach. Policjanci pojechali na rajd

Policjanci i pracownicy cywilni z policyjnych jednostek w Zamościu, Chełmie i Krasnymstawie wzięli udział w rajdzie rowerowym zorganizowanym z okazji przypadającej w tym roku 100 rocznicy powołania Policji Państwowej.
  • Źródło: KMP Zamość
Mundurowi na dwóch kółkach. Policjanci pojechali na rajd
Autor: Fot. KMP Zamość

W tym roku przypada 100 rocznica powołania Policji Państwowej. Aby uczcić to doniosłe wydarzenie w sobotę policjanci i pracownicy komend z Zamościa, Chełma i Krasnegostawu wzięli udział w zorganizowanym z tej okazji rajdzie rowerowym.

– Nietypowy rajd dla policjantów zamojskiej jednostki miał swój początek przed budynkiem naszej komendy. Później mundurowi kolarze ruszyli w stronę Krasnegostawu, aby tam na Placu 3-go Maja spotkać się z pozostałymi uczestnikami wydarzenia i wspólnie kontynuować jazdę drogami powiatu krasnostawskiego – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Łącznie przejechali kilkadziesiąt kilometrów.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama