Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 07:24
Reklama

Hrubieszów: Policjanci znaleźli zaginionego staruszka. Otrzymali podziękowania

Policjanci z Hrubieszowa stanęli na wysokości zadania i odnaleźli 80-letniego mężczyznę, który wyszedł z domu i przepadł bez wieści. Najbliżsi staruszka podziękowali im za to oficjalnym pismem.
Hrubieszów: Policjanci znaleźli zaginionego staruszka. Otrzymali podziękowania
Autor: Fot. KPP Hrubieszów

Była niedziela, 26 maja, gdy do komendy w Hrubieszowie zgłosił się mężczyzna z informacją o zaginięciu jego 80-letniego teścia. Mówił, że starszy pan wyszedł z domu i nie wiadomo, dokąd się udał. Długo nie wracał. Rodzina była bardzo zaniepokojona jego losem. Prowadzone na własną rękę poszukiwania nie dały efektów, dlatego o pomoc poproszono mundurowych.

– W poszukiwaniach za 80-latkiem użyto psa tropiącego z przewodnikiem z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. O zaginięciu powiadomiono także placówki Straży Granicznej z terenu całego powiatu hrubieszowskiego. Sprawdzano wiele miejsc i zakładano różne opcje, gdzie mógł pójść starszy mężczyzna – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań, ok. godz. 19 policjanci 80-latka. Starszy pan był zziębnięty, leżał na polu rzepaku, około 2,5 kilometra od domu. Nie miał żadnych widocznych obrażeń ciała. Udzielono mu niezbędnej pomocy. Staruszek wrócił do domu.

Wczoraj na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorza Pietrasiaka wpłynęły podziękowania od rodziny zaginionego.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
kombatant 03.06.2019 18:58
BRAWO !!! ale to BRAWOOOO!! nagroda sie należy jak nic i dodtkowy urlop . BRAWOOOOO!!! W końcu wypełnili swoje obowiązki. Medal im za Odre i nyse.

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama