Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:08
Reklama

Gm. Biszcza: Pijany 23-latek wjechał BMW w znak drogowy

Miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Nic więc dziwnego, że w tym stanie 23-latek nie potrafił zapanować nad kierownicą BMW. Najpierw uderzył autem w znak drogowy, a później wpadł do rowu.
Gm. Biszcza: Pijany 23-latek wjechał BMW w znak drogowy
Autor: Fot. pixabay.com

Do zdarzenia doszło w sobotę (4 maja) wieczorem w Żarach (gm. Biszcza). Policjanci, którzy po godz. 18 przejeżdżali przez wieś, zauważyli w rowie BMW, a obok auta przewrócony znak drogowy.

Funkcjonariusze ustalili, że samochodem kierował 23-latek z powiatu janowskiego. Młody mężczyzna był pijany. Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. – Mężczyzna podróżował z pasażerem, jego rówieśnik również znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie ponad 0,5 promila. Mężczyźni nie potrzebowali pomocy medycznej – relacjonuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Młody kierowca tłumaczył mundurowym, że stracił panowanie nad pojazdem. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Wkrótce 23-latek przed sądem odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu do 2 lat więzienia i wysoka grzywna.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)
Reklama
Reklama