Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 10:20
Reklama

Gm. Biszcza: Pijany 23-latek wjechał BMW w znak drogowy

Miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Nic więc dziwnego, że w tym stanie 23-latek nie potrafił zapanować nad kierownicą BMW. Najpierw uderzył autem w znak drogowy, a później wpadł do rowu.
Gm. Biszcza: Pijany 23-latek wjechał BMW w znak drogowy
Autor: Fot. pixabay.com

Do zdarzenia doszło w sobotę (4 maja) wieczorem w Żarach (gm. Biszcza). Policjanci, którzy po godz. 18 przejeżdżali przez wieś, zauważyli w rowie BMW, a obok auta przewrócony znak drogowy.

Funkcjonariusze ustalili, że samochodem kierował 23-latek z powiatu janowskiego. Młody mężczyzna był pijany. Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. – Mężczyzna podróżował z pasażerem, jego rówieśnik również znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie ponad 0,5 promila. Mężczyźni nie potrzebowali pomocy medycznej – relacjonuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Młody kierowca tłumaczył mundurowym, że stracił panowanie nad pojazdem. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Wkrótce 23-latek przed sądem odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu do 2 lat więzienia i wysoka grzywna.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama