Do wypadku doszło w niedzielę (3 marca) przed godz. 5 w Obszy. Ze wstępnych ustaleń mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 22-letni mieszkaniec gm. Obsza jechał z 20-letnim kolegą z tej samej gminy w kierunku miejscowości Zamch. – Do potrącenia pieszego doszło na prostym, ale nieoświetlonym odcinku drogi, poza terenem zabudowanym – informuje Joanna Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.
Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze