Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 09:40
Reklama

Spółka Lider

Spółka Lider została założona w 2002 r. przez 3 wspólników – Dariusza Matwisa, Sławomira Małka i Zenona Lekana. Na początku swojej działalności funkcjonowała na wynajętym terenie przy ul. Dąbrowskiego w Biłgoraju. Z czasem firma kupiła teren i wybudowała własny market przy ulicy Krzeszowskiej. Obecnie spółka zatrudnia 15 osób.
Spółka Lider

Od początku spółka oferuje materiały budowlane, w tym pokrycia dachowe, materiały ścienne i termoizolacyjne, okna oraz materiały instalacyjne c.o. i wodno-kanalizacyjne. Z czasem, po wybudowaniu własnego marketu spółka poszerzyła swoją ofertę o wyposażenie łazienek, drzwi i podłogi, farby oraz elektronarzędzia. Market oferuje cały wachlarz asortymentu niezbędnego zarówno do budowy domu, jak i jego wyposażenia. Ta dostępność wszystkich asortymentów sprawiła, że firma wyróżniała się na lokalnym rynku kompleksowością obsługi. Do oferty spółki dołączyły także wszelkiego rodzaju usługi ogólnobudowlane: montaż okien, podłóg i drzwi. 

Spółka współpracuje bezpośrednio z najlepszymi producentami materiałów budowlanych w Polsce. Są to m.in. Atlas, Knauf, Ruukki, Leier, Bruk-Bet i wiele innych. 

 – Ciągle się rozwijamy. W ubiegłym roku spółka LIDER wstąpiła do sieci marketów i składów budowlanych pod nazwą "Majster Budowlane ABC", co pozwoliło rozszerzyć zakres dostępnych asortymentów o kolejne artykuły niezbędne do wyposażenia wnętrz. Od 2017 roku spółka poszerzyła usługi o działalność deweloperską, a jej efektem jest wybudowanie budynku wielorodzinnego w Biłgoraju przy ul. 400-lecia, który aktualnie jest ukończony i lada moment będzie oddany do użytkowania – mówi Dariusz Matwis, współwłaściciel spółki. 

W przyszłości firma ma zamiar dalej prowadzić działalność deweloperską, budować domy i mieszkania dla swoich klientów oraz stale poszerzać zakres oferowanych materiałów budowlanych w swoim markecie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zenio 12.02.2019 17:09
nizio ich podszkolił i jego zdradzili , takie zuchy kłamczuchy

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pasypasyTreść komentarza: "Pasy malowane w technologii cienkowarstwowej szybciej się zużywają, a co za tym idzie częściej trzeba je odnawiać." To po co stosować taką technologię? Nie można pomalować grubiej? Na Piłsudskiego już widziałem jakieś powycierane oznaczenia a dopiero co skończyli malować...Data dodania komentarza: 07.07.2022, 08:43Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama