Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 11:35
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Hydro-Met P.H.U Jan Kuś

Firma Hydro-Met P.H.U Jan Kuś istnieje od 1996 r. Aktualnie zatrudnia 12 osób. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Werbkowicach.
Hydro-Met P.H.U Jan Kuś

Założycielem firmy Hydro-Met jest Jan Kuś. Pomysł na założenie przedsiębiorstwa zrodził się, gdy sklep o podobnym profilu działający w Gminnej Spółdzielni ogłosił upadłość. Firma zajmuje się kompleksową sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych, jak również sprzedażą narzędzi. Hydro-Met świadczy również usługi w branży budowlanej, głównie hydrauliczne. Początki działalności nie były łatwe. Przedsiębiorstwo działało najpierw bez własnego lokalu, co wiązało się z kilkukrotną zmianą miejsca prowadzenia sklepu aż do momentu budowy własnego budynku.

 – Firma Hydro-Met działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie dzięki zaufaniu, którym obdarzają nas nasi klienci, możemy się stale rozwijać, co przekłada się na dostępność asortymentu, który oferujemy oraz szybkość realizacji zamówień. Bardzo nas cieszy, kiedy zadowoleni klienci polecają nas innym osobom lub firmom, a sami chętnie do nas wracają. Staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom, w miarę naszych możliwości służymy również radą i pomocą – mówi założyciel firmy Jan Kuś. 


Hydro-Met P.H.U. Jan Kuś wielokrotnie pomagał i sponsorował różnego typu wydarzenia lokalne, za co otrzymał liczne podziękowania i nagrody. 
Głównym pomysłem na rozwój przedsiębiorstwa jest ciągłe inwestowanie, dlatego zdecydowana większość wypracowanych zysków będzie przeznaczana na dalszy rozwój. 

Firma chce się także dostosowywać do potrzeb rynku, obserwować jak zmienia się rynek i jakie są najnowsze trendy. Dbać o kwalifikacje pracowników, poprzez zapewnienie szkoleń oraz innych możliwości podnoszenia posiadanych umiejętności

Celem firmy jest zagwarantowanie jak największej dostępności różnorodnego asortymentu w atrakcyjnych cenach. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Leszek Stanisławczuk 12.02.2019 18:04
Firma i personel godny polecenia.

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama