Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 15:18
Reklama

Salony Optyczne OKO

Salony Optyczne OKO w Zamościu zapewniają kompleksową usługę optyczną: od badania wzroku, przez konsultację oraz dobór opraw i szkieł aż po wykonanie okularów. Zatrudniają 5 wykwalifikowanych doradców klienta i posiadają specjalistyczny sprzęt pozwalający na dobór odpowiednich okularów dla każdego.
Salony Optyczne OKO

Pierwszy z salonów optycznych OKO powstał w markecie Kaufland na ulicy Wyszyńskiego 1 w 2014 roku. Drugi otwarto w 2016 roku w centrum handlowym HopStop na Hrubieszowskiej 9. Założycielem salonów optycznych OKO jest przedsiębiorca i optyk Artur Prządka. Salony posiadają ogromną ofertę opraw i szkieł korekcyjnych. Wyróżniają się bardzo dużym wyborem opraw markowych.

 – Stawiamy na rozwój salonów i zadowolenie naszych klientów. Dlatego w naszych salonach oferujemy kompleksową usługę: od badania wzroku przez lekarza okulistę po wykonanie okularów przez optyka. Doświadczony lekarz okulista nie tylko zbada wzrok, ale także wykryje wady czy choroby oczu a wykwalifikowany personel pomoże w doborze opraw i szkieł – zapewnia Artur Prządka, właściciel Salonów Optycznych OKO. 

Salony Optyczne OKO otrzymały w 2017 roku nagrodę Państwowej Inspekcji Pracy w uznaniu za bezpieczeństwo pracy w małych zakładach. 

Kadra Salonów Optycznych OKO stawia na ciągły rozwój. By jeszcze podnieść jakość wykonania okularów zakupiono dwa specjalistyczne urządzenia Visiooffice2. 

Visiooffice2 to unikalny system pomiarowy pozwalający na zmierzenie w szybki i precyzyjny sposób wszystkich parametrów pomiarowych potrzebnych do wykonania najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych konstrukcji szkieł progresywnych.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama