Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 12:34
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Szczebrzeszyn: Mołdawianka w czarnym bmw

Zainteresowanie policjantów ze Szczebrzeszyna wzbudziło czarne bmw, które zaparkowało przy rynku. Siedzący w środku mężczyzna nerwowo rozglądał się. Policjantom zapaliło się żółte światło.
Szczebrzeszyn: Mołdawianka w czarnym bmw

Autor: Fot. policja.pl

We wtorek 18 września ubiegłego roku, partol policji czuwał nad bezpieczeństwem mieszkańców Szczebrzeszyna. Kilka minut po godz. 15 funkcjonariusze dostrzegli czarny samochód marki BMW zaparkowany na placu Tadeusza Kościuszki. Rejestracja pojazdu zaczynała się na FSD, wewnątrz siedział mężczyzna o wyglądzie Roma. Rozglądał się. Sprawiał wrażenie zdenerwowanego.

Policjanci nabrali podejrzeń, że może uczestniczyć, w jakim przestępstwie. Dyskretnie sprawdzili, czy nic złego nie dzieje się w otaczających rynek sklepach, placówkach bankowych oraz u jubilera. Nie zauważyli nic niepokojącego. Potem zaczęli obserwować "beemkę".

Cały artykuł w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama