Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 15:20
Reklama

Culinaria Adam Kot

Firma kateringowa Culinaria powstała w 2012 roku staraniem doświadczonego kucharza Adama Kota. Biuro firmy mieści się w budynku przy ulicy Kilińskiego 29. Punkt kateringowy przy Szkole Podstawowej nr 9 przy ulicy Kalinowej 5A. Kadrę tworzy zespół ośmiu doświadczonych kucharzy. Obsługuje uroczystości, imprezy, bankiety i konferencje na terenie regionu i całego kraju.
Culinaria Adam Kot

Pomysł na założenie firmy kateringowej zrodził się z rosnącego zapotrzebowania na takie usługi i wieloletniego doświadczenia Adama Kota. Culinaria oferuje profesjonalne usługi w zakresie kateringu uroczystości, bankietów i konferencji.

 – Jestem kucharzem, a także nauczycielem w technikum gastronomicznym ZDZ w Zamościu. Przez wiele lat byłem szefem kuchni, pracowałem także na luksusowych statkach za granicą. To właśnie tam zaobserwowałem rosnącą modę na katering, która przywędrowała do Polski. To doświadczenie zaowocowało założeniem firmy, która z każdym rokiem się rozwija –  opowiada szef firmy, Adam Kot. 

Firma cieszy się rosnącym zainteresowaniem i zaufaniem klientów, którzy docenili wysoką jakość usług. Culinaria przygotowała już kateringi na wiele ważnych wydarzeń w całym regionie i w całej Polsce. Firma obsługiwała m.in. zeszłoroczne Dożynki Jasnogórskie oraz 200-lecie stadniny w Janowie Podlaskim. Culinaria współpracuje także z miastem Zamość, organizując katering m.in. tegorocznego Balu Oficerskiego, a obecnie przygotowuje się do obsługi kateringowej Podsumowania Roku Kulturalnego miasta Zamość. 

Culinaria Adama Kota współpracują także ze stowarzyszeniami i lokalnymi grupami działania, prowadząc warsztaty kulinarne i spotkania o dziedzictwie kulinarnym Lubelszczyzny.

Culinaria ciągle stawiają na rozwój, poszukując nowych klientów i poszerzając swoją ofertę. Niebawem firma otworzy nowe centrum z restauracją i salami konferencyjnymi przy ulicy Młyńskiej 27. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Antek 11.12.2018 14:54
Jak mozna oddac głos?

Redakcja 19.12.2018 12:00
Poprzez kupon konkursowy publikowany co tydzień w Kronice Tygodnia. Pozdrawiamy!

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama