Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 15:16
Reklama

Doradztwo i Reklama

Firma Doradztwo i Reklama Sp. z o.o. została założona w 2013 roku. Ma siedzibę przy ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 4 w Zamościu. Zatrudnia 4 wykwalifikowanych pracowników.
Doradztwo i Reklama

Firma Doradztwo i Reklama Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zaobserwowane na rynku zapotrzebowanie na podmioty zajmujące się dotacjami Unii Europejskiej. Firma działa na terenie całego kraju.

Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy związane z procesem pozyskiwania dotacji: od doradztwa przy planowaniu przedsięwzięć, znalezienia źródła finansowania, pomocy w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji projektowej, poprzez sporządzenie wniosku o dofinansowanie, przygotowanie dokumentów będących załącznikami do wniosku, aż do rozliczenia projektu. 

 Firma zajmuje się także reklamą - prowadzi działania informacyjno-promocyjne, ukierunkowane na pozyskiwanie klientów i rozpowszechnianie oferty wśród potencjalnych kontrahentów. Firmy rozpoczynające działalność, poprzez skuteczną reklamę mają możliwość stać się rozpoznawalnymi na rynku, a firmy już istniejące mogą ugruntować swoją pozycję rynkową.

  – Pierwsze lata działalności firmy to ciągły rozwój oraz poszerzanie zakresu świadczonych usług związanych z pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych. W ciągu kilkuletniej działalności firma odniosła wiele sukcesów w pozyskaniu dotacji na projekty o łącznej wartości przekraczającej 400 mln złotych i dlatego jest postrzegana jako rzetelny partner biznesowy – podkreśla Adolf Wituch, Prezes Zarządu Doradztwo i Reklama Sp. z o.o.

Firma angażuje się w wydarzenia w regionie, sponsoruje imprezy i przedsięwzięcia o charakterze kulturalno-artystycznym, takie jak: festiwale, przeglądy piosenek, wernisaże oraz imprezy sportowe.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama