Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:09
Reklama

Gm. Łabunie: Skrzynka z amunicją w ogródku

Metalową skrzynkę pełną amunicji, pochodzącą prawdopodobnie z czasów II wojny światowej znalazła w środę (17 października) w swoim ogródku mieszkanka Łabuniek Pierwszych (gm. Łabunie).
Gm. Łabunie: Skrzynka z amunicją w ogródku
Autor: Fot. KMP Zamość

Na niebezpieczne znalezisko natrafił operator koparki, który wykopywał na podwórzu stare korzenie drzew. Powiadomił o tym właścicielkę posesji, a ona policję. Mundurowi, którzy tam pojechali zabezpieczyli skrzynkę z blisko 100 nabojami. Przypilnowali też, aby nikt niepowołany się do skrzynki nie zbliżał. – Powiadomiono również patrol saperski z jednostki wojskowej, który zajmie się neutralizacją pocisków – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policjantka przypomina przy okazji, że odnalezionej w ziemi amunicji czy też niewybuchów nie wolno przenosić, dotykać czy też rozbrajać. Mogą one bowiem stanowić realne zagrożenie dla zdrowia i życia. Zawsze w takich sytuacjach należy powiadomić odpowiednie służby.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama