Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:50
Reklama

Biszcza: Zaatakował człowieka nożem. Stanie przed sądem

Policyjny dozór i zakaz zbliżania się do poszkodowanego – takie środki zapobiegawcze zastosował prokurator wobec 58-latka, który w weekend przy stacji paliw w Biszczy zaatakował nożem 50-letniego mężczyznę.
Biszcza: Zaatakował człowieka nożem. Stanie przed sądem
Autor: Fot. pixabay.com

Do zdarzenia doszło w niedzielę (7 października) wieczorem. Było ok. godz. 19, gdy policja otrzymała informację o mężczyźnie ranionym nożem. Policjanci, którzy pojechali na miejsce, ustalili, że między 58-latkiem i 50-letnim mężczyzną doszło do kłótni, w trakcie której starszy pchnął znajomego nożem w brzuch i uciekł.

Ranny mężczyzna początkowo nie zdawał sobie sprawy, na ile poważne są jego obrażenia. Sam wrócił do domu. Pomoc wezwała jego rodzina. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Tymczasem policjanci zaczęli szukać sprawcy. Znaleźli go, zatrzymali i osadzili w areszcie. We wtorek (9 października) mężczyzna został przewieziony do prokuratury, usłyszał zarzuty. Śledczy zastosowali wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do poszkodowanego mężczyzny na odległość mniejszą niż 100 metrów.

58-latka czeka rozprawa sądowa. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama