Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:24
Reklama

Zamość: Areszt dla 21-latka. Za rozbój z użyciem noża

Grozi mu nawet do 15 lat więzienia. Za kratkami spędzi na pewno 3 najbliższe miesiące. Sąd postanowił aresztować tymczasowo 21-latka z Zamościa, który na ul. Sadowej zaatakował z nożem dwóch mężczyzn. Jednego z nich ranił.
Zamość: Areszt dla 21-latka. Za rozbój z użyciem noża
Autor: Fot. policja.pl

Do rozboju doszło nocą z poniedziałku na wtorek (13/14 sierpnia). Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Przypomnijmy, że dwaj zamościanie w wieku 26 i 33 lat szli ulicą Sadową. W pewnym momencie podszedł do nich młody mężczyzna. Zażądał pieniędzy na alkohol. Miał nóż, zaczął nim wymachiwać. Młodszy z zaatakowanych rzucił się do ucieczki, starszy próbował się bronić. W trakcie szarpaniny z napastnikiem 33-latek został raniony w okolice klatki piersiowej. Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne dla jego życia. Ranny mężczyzna zaalarmował policję. 21-letni sprawca, mieszkaniec Zamościa został zatrzymany.

– Młodzieniec pod zarzutem rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia trafił do policyjnej celi. Przeprowadzane badanie wykazało, że 21-latek był pod działaniem alkoholu. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty usiłowania rozboju. Wczoraj wobec podejrzanego sąd zastosował najsurowszy ze środków zapobiegawczych - tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama