Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 11:07
Reklama

Zamość: Rozbój na ul. Sadowej. Ranił 33-latka nożem, bo chciał pieniędzy

33-letni mieszkaniec Zamościa otrzymał cios nożem w okolice klatki piersiowej. Ranił go 21-latek, który zaatakował mężczyznę na ul. Sadowej. Żądał pieniędzy.
Zamość: Rozbój na ul. Sadowej. Ranił 33-latka nożem, bo chciał pieniędzy
Autor: Fot. KMP Zamość

Do rozboju doszło nocą z poniedziałku na wtorek (13/14 sierpnia). Dwaj zamościanie w wieku 26 i 33 lat szli ulicą Sadową. W pewnym momencie podszedł do nich młody mężczyzna. Zażądał pieniędzy na alkohol. Miał nóż, zaczął nim wymachiwać.

Młodszy z mężczyzn rzucił się do ucieczki, starszy próbował się bronić. W trakcie szarpaniny z napastnikiem 33-latek został raniony w okolice klatki piersiowej. Po tym, jak bandyta się oddalił, niegroźnie ranny mężczyzna zaalarmował policję. Ruszyły poszukiwania sprawcy.

Wypatrzyli go policjanci radiowozem patrolujący miasto. Na nic zdała się próba ucieczki, Rozbójnik został zatrzymany. To 21-letni mieszkaniec Zamościa.

– Młodzieniec pod zarzutem rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia trafił do policyjnej celi. Przeprowadzane badanie wykazało, że 21-latek był pod działaniem alkoholu. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama