Gm. Józefów: Helena Antosz z Górecka Starego ma 100 lat

  • 22.02.2018, 05:20 (aktualizacja 22.02.2018, 05:29)
  • ak
Gm. Józefów: Helena Antosz z Górecka Starego ma 100 lat Fot. UMiG Józefów
Urodziła się 21 lutego 1918 roku i w środę skończyła 100 lat. Swoje setne urodziny Helena Antosz z Górecka Starego w gminie Józefów świętowała w gronie najbliższych w ostatnią niedzielę.

Uroczystość zorganizowała rodzina jubilatki. Była msza święta, którą odprawił proboszcz ksiądz Jarosław Kędra. Po eucharystii odbyło się spotkanie w gronie najbliższych i zaproszonych gości, m.in. przedstawicieli władz samorządowych.

Burmistrz Józefowa Roman Dziura złożył jubilatce serdeczne życzenia, przekazał bukiet kwiatów, kosz słodyczy i list gratulacyjny od premiera Mateusza Morawieckiego. Gratulacje najstarszej mieszkance gminy składał również kierownik USC Władysław Sitarz, a przedstawicielki oddziału ZUS w Biłgoraju wręczyły pani Helenie dokumenty, potwierdzające przyznanie specjalnej renty.

Pani Helena Antosz ma 3 córki, z których najstarsza ma 75 lat, najmłodszego syna w wieku 59 lat, a także 12 wnucząt i 21 prawnucząt. 

CZYTAJ TAKŻE: MARIA WINIARSKA Z HRUBIESZOWA SKOŃCZYŁA 100 LAT

CZYTAJ TAKŻE: STANISŁAWA SZCZEPANIK Z BIŁGORAJA MA 100 LAT

CZYTAJ TAKŻE: MARIANNA SŁUPSKA Z PODHORZEC SKOŃCZYŁA 100 LAT

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gosia
Gosia 22.02.2018, 18:49
http://www.wirtualnemedia.pl/a…

https://wiadomosci.onet.pl/tyl…

Dwie niezwiązane sprawy. Szczęść Boże.

Pozostałe