Gm. Werbkowice: Marianna Słupska z Podhorzec skończyła 100 lat (ZDJĘCIA)

  • 22.12.2017, 12:02
  • ak
Gm. Werbkowice: Marianna Słupska z Podhorzec skończyła 100 lat (ZDJĘCIA) Fot. UG Werbkowice
To będą już setne święta pani Marianny. Mieszkanka Podhorzec w gminie Werbkowice swoje urodziny obchodziła w czwartek 21 grudnia.

Marianna Słupska urodziła się 21 grudnia 1917 roku w Przysietnicy, ale obecnie mieszka ze swoimi najbliższymi w Podhorcach. Wychowała 3 synów i doczekała się 10 wnuków oraz 17 prawnuków.  Z okazji setnych urodzin przyjęła od nich mnóstwo najserdeczniejszych życzeń.

Przybyli też inni goście. Wizytę dostojnej jubilatce złożył m.in. wójt Lech Bojko, zastępca kierownika USC w Werbkowicach Krystyna Łuszczak oraz kierownik inspektoratu ZUS w Hrubieszowie Zbigniew Wurszt. Przekazali pani Mariannie kwiaty, upominki i listy gratulacyjne.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe