Do grona firm, które współpracują z zamojskim więzieniem dołączył właśnie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Werbkowicach. Umowę w tej sprawie podpisali wicedyrektor ZK ppłk Krzysztof Wąsek i dr. inż. Piotr Kozera, dyrektor firmy z Werbkowic. Osadzeni w hrubieszowskim więzieniu będą pracowali przy chowie bydła.
To już kolejna firma z powiatu hrubieszowskiego, która w ramach programu "Praca dla więźniów" podjęła współpracę z ZK.
CZYTAJ TAKŻE: CORAZ WIĘCEJ FIRM ZATRUDNIA WIĘŹNIÓW Z HRUBIESZOWA


![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze