Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 20:04
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Każdy powiat ma swoje Super Gospodynie. Gala plebiscytu Kroniki Tygodnia (ZDJĘCIA, FILMY)

Grand Prix mogła być tylko jedna, ale laureatki plebiscytu Super Gospodynie 2017, który zorganizowała redakcja Kroniki Tygodnia, są w każdym powiecie Zamojszczyzny. W Gościnnych progach Hotelu & Resort Marina w Nieliszu trwa właśnie wielka gala. Poznajdzie koła gospodyń wiejskich wygrały w tej edycji.
Każdy powiat ma swoje Super Gospodynie. Gala plebiscytu Kroniki Tygodnia (ZDJĘCIA, FILMY)

Autor: Bogdan Nowak

Skąd pomysł na ten doroczny plebiscyt? Redakcja Kroniki Tygodnia chce w ten sposób podkreślić wartość kół gospodyń wiejskich na Zamojszczyźnie. Chodzi nam o to, by pokazać i uhonorować panie, o których dzięki ich pasji i zaangażowaniu bez cienia przesady można powiedzieć, że są "super". Takich kobiet na szczęście w naszym regionie nie brakuje. 

 

Gala Super Gospodynie 2017

 

Wygrać powinny wszystkie, ale reguły plebiscytu są nieubłagane. Dlatego czas, by ogłosić, że nagrodę główną, z największą liczbą głosów, zdobyły panie z KGW w Barchaczowie. Ale w każdym z powiatów głosami naszych Czytelników wyłonione zostały laureatki trzech pierwszych miejsc.

 

Super Gospodynie 2017

 

Oto wyniki:

Powiat zamojski

1 miejsce – Skierbieszów Koło Kobiet Aktywnych

2 miejsce – KGW Kolonia Sitno

3 miejsce – KGW Grabowiec Góra

Powiat biłgorajski

1 miejsce – Zespół Śpiewaczy Łukowa I

2 miejsce – KGW Hamernia

3 miejsce – Zespół Śpiewaczy Pisklaki

Powiat hrubieszowski

1 miejsce – Turkowice „Kobiety z klasą”

2 miejsce – KGW Tuczapy

3 miejsce – KGW Ślipcze

Powiat tomaszowski

1 miejsce – KGW Nowosiółki

2 miejsce – KGW Siemierz

3 miejsce – KGW Wożuczyn

 

Gala Super Gospodynie 2017. Grand Prix dla KGW Barchaczów

 

Podczas dzisiejszej wieczornej gali zwyciężczynie odebrały atrakcyjne nagrody rzeczowe. A wszyscy nasi znamienici goście bawili się zajadając pysznościami przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez restaurację Hotelu & Resort Marina.

Partnerami naszego plebiscytu są firmy: KSM Media Karol Szałacha, Stylista Sebastian Sagan, galeria sztuki "W ramach sztuki" w Zamościu, Hotel & Resort Marina w Nieliszu, Małopolska Hodowla Roślin w Zamościu, salony meblowe Masket ul. Spadek 33 i Mplaneta ul. Strefowa 6 w Zamościu, LGD "Ziemia Zamojska", Zamojskie Zakłady Zbożowe, Agromarket Jaryszki o/Zamość, Roztocze Hurtownia piwa, wina i napojów chłodzących w Tomaszowie Lubelskim.

Samorządy:Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim,  Urząd Gminy w Tomaszowie Lubelskim, Urząd Gminy Bełżec, UG w Grabowcu, UG w Łabuniach, UG w Hrubieszowie, Urząd Miasta Tyszowce, UM w Szczebrzeszynie, Urząd Gminy Mircze, Urząd Gminy w Skierbieszowie, Urząd Gminy Telatyn, UG Rachanie, UG w Suścu, UG w Werbkowicach, UM w Łaszczowie, UG w Sitnie.

Dłuższa relacja z rozstrzygnięcia plebiscytu w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama