Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 16:59
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Tomaszów współpracuje z Wasylkowem. Umowa podpisana
Tomaszów współpracuje z Wasylkowem. Umowa podpisana
Miasto Wasylków na Ukrainie jest kolejnym partnerem Tomaszowa Lubelskiego. Umowa o współpracy została przez przedstawicieli obu samorządów podpisana kilka dni temu. 20.07.2017 08:56
Wola Obszańska zdobyła puchar wójta
Wola Obszańska zdobyła puchar wójta
Piłkarska reprezentacja Woli Obszańskiej wygrała rozegrany w weekend turniej o puchar wójta. 20.07.2017 08:15
Reklama
Hrubieszów: Przy ZSM nr 3 powstanie zaplecze sportowe. Są na to pieniądze
Hrubieszów: Przy ZSM nr 3 powstanie zaplecze sportowe. Są na to pieniądze
Dotację w wysokości blisko 570 tys. zł. pozyskał samorząd Hrubieszowa na budowę zaplecza sportowego przy Zespole Szkół Miejskich nr 3. Pieniądze pochodzą z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej ministerstwa sportu. 20.07.2017 07:42
Zamość: "Od oka" się nie sprawdza
Zamość: "Od oka" się nie sprawdza
Budynek zamojskiej Ubezpieczalni Społecznej powstał jeszcze przed ostatnią wojną. To okazały gmach, który także dzisiaj pełni rolę przychodni zdrowia. Korzysta z niej wielu Zamościan. Niestety, budynek jest w złym stanie technicznym. 20.07.2017 07:00    2
Zamość: Sypie się blok na ul. Hrubieszowskiej. Warto sprawdzić, co się dzieje
Zamość: Sypie się blok na ul. Hrubieszowskiej. Warto sprawdzić, co się dzieje
– Z balkonów budynku, w którym mieszkam, odpada tynk. Z dużej wysokości leci on potem w dół. Obawiam się, że komuś stanie się krzywda – mówi pan Marian z ul. Hrubieszowskiej 34 w Zamościu. 20.07.2017 06:00
Porozmawiajmy o Żydach – Festiwal Fotograficzny "Wschodnia 2017"
Porozmawiajmy o Żydach – Festiwal Fotograficzny "Wschodnia 2017"
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne organizuje V Międzynarodowy Festiwal Fotograficzny "Wschodnia 2017". Podczas tegorocznej edycji zaplanowano otwarcie dziesięciu wystaw fotograficznych, które zostaną poświęcone głównie polskim Żydom. 20.07.2017 06:00
Uwaga, nadchodzą upały!
Uwaga, nadchodzą upały!
Czekają nas bardzo gorące dni. Przed upałami ostrzega Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Lublinie. 20.07.2017 05:21
Tomaszów Lub.: Jest się gdzie bawić. Nowy plac dla dzieciaków u zbiegu ul. Dolnej i Roztocze
Tomaszów Lub.: Jest się gdzie bawić. Nowy plac dla dzieciaków u zbiegu ul. Dolnej i Roztocze
To pierwsza z inwestycji zrealizowanych w ramach trzeciej, tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego Tomaszowa Lubelskiego. U zbiegu ulic Dolnej i Roztocze powstał i został oficjalnie otwarty nowy plac zabaw. 19.07.2017 16:30
Zamość: Obchody Święta Policji 2017 (LISTA AWANSOWANYCH, ZDJĘCIA, FILMY)
Zamość: Obchody Święta Policji 2017 (LISTA AWANSOWANYCH, ZDJĘCIA, FILMY)
Jestem dumny, że mogę pracować z Wami, z takim dobrym zespołem - mówił dzisiaj do zamojskich policjantów ich komendant Wiesław Pawluk podczas obchodów Święta Policji 2017. Funkcjonariuszom gratulował także m.in. prezydent Zamościa Andrzej Wnuk. Dobrze o ich pracy wypowiadał się też komendant wojewódzki insp. Paweł Dobrodziej. 19.07.2017 14:32    4
Hrubieszów: Paser wpadł z fajkami pod sklepem
Hrubieszów: Paser wpadł z fajkami pod sklepem
Ponad 1600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleźli funkcjonariusze celni w volkswagenie zaparkowanym przed jednym ze sklepów ze sprzętem elektronicznym w Hrubieszowie. Towar wartości ok. 20 tys. zł należał do 47-letniego Ukraińca. 19.07.2017 13:15
Zamość: Nowa ścieżka rowerowa od 1 Maja do Okrzei już gotowa
Zamość: Nowa ścieżka rowerowa od 1 Maja do Okrzei już gotowa
Budowa się zakończyła. I choć oficjalny odbiór zaplanowano na piątek, to pasjonaci jazdy na dwóch kółkach mogą już korzystać z nowej ścieżki rowerowej w Zamościu. Powstała na odcinku od alei 1 Maja do ul. Okrzei. 19.07.2017 12:07    2
Tomaszowskie: 19-latek kradzionym motocyklem uciekał przed policją
Tomaszowskie: 19-latek kradzionym motocyklem uciekał przed policją
Nie chciał zatrzymać się do policyjnej kontroli, więc rozpoczął się pościg. Trudno się dziwić, że 19-latek z gminy Susiec nie miał ochoty na spotkanie z mundurowymi, skoro jechał bez prawa jazdy, a na dodatek kradzionym motocyklem. 19.07.2017 12:00    1
Spaliła się kapliczka św. Romana w Lipsku Polesie. To było podpalenie?
Spaliła się kapliczka św. Romana w Lipsku Polesie. To było podpalenie?
Wstępne ustalenia wskazują, że to była "nieostrożność obchodzenia się z ogniem przez osoby dorosłe". Kto tak naprawdę zawinił? Przez kogo doszczętnie spaliła się kapliczka św. Romana w Lipsku Polesie? Odpowiedzi na te pytania szuka policja. 19.07.2017 11:00    2    6
Idziemy do przodu
Idziemy do przodu
Rozmowa ze Sławomirem Tórem, wiceprezesem MKS Padwa Zamość. 19.07.2017 10:00
Tomaszowskie: Ponad 200 mandatów dla drogowych piratów. Pijanym za kółkiem też się nie upiekło
Tomaszowskie: Ponad 200 mandatów dla drogowych piratów. Pijanym za kółkiem też się nie upiekło
Kary są ostre, ale to nie odstrasza kierowców. Nadal bardzo wielu siada za kierownicą pod wpływem alkoholu. Wielu też zdecydowanie przekracza dopuszczalną prędkość. Tylko podczas weekendowej akcji tomaszowscy policjanci wystawili ponad 200 mandatów. 19.07.2017 09:34    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama