Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 09:01
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Mąka pszenna z Zamojskich Zakładów Zbożowych

Mąka Zamojska z Zamojskich Zakładów Zbożowych (pszenna Typ 45) jest produktem najwyżej jakości, cenionym przez klientów z całego regionu. "Mąka Zamojska" wytworzona jest z ziaren pszenicy rosnącej na jednym z najczystszych obszarów Polski – Roztoczu, dzięki czemu cechuje się niepowtarzalnymi parametrami jakościowymi (bardzo jasna) i co ważne, nie zawiera jakichkolwiek polepszaczy.
Mąka pszenna z Zamojskich Zakładów Zbożowych

– Nasza mąka jest znaną marką w regionie i wiemy, że klienci po prostu nam ufają. Zresztą pracowaliśmy na to przez lata i bardzo dbamy o to, by jej jakość była cały czas na najwyższym poziomie – przyznaje prezes Zamojskich Zakładów Zbożowych Marek Skomorowski

Mąka spełnia oczekiwania konsumentów, nadając się świetnie zarówno do wyrobu produktów garmażeryjnych, jak również domowych wypieków. Potwierdzeniem jakości produktu i zaufania klientów jest przyznanie certyfikatu Marki Lubelskie, znaku "Poznaj dobrą żywność" Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz lauru konkursu Agro Polska. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

jasiek 13.02.2018 16:44
Jaki PIS taki prezes KPINA

jasnowidz 13.02.2018 15:36
Marek z pisdu wygrał konkurs z góry ustawiony tak trzymać Kronika

młynarz 31.01.2018 17:48
Dobrze że mąkę robią młynarze a nie spec z Pis .Koń by się uśmiał gdzie tego osła na siodło wsadzili .Zamość to schronisko dla miernot .

swój gość 31.01.2018 21:01
brawo tak pisać mocne ale prawdziwe komentarze

swój gość 31.01.2018 21:01
brawo tak pisać mocne ale prawdziwe komentarze

swój gość 31.01.2018 21:01
brawo tak pisać mocne ale prawdziwe komentarze

swój gość 31.01.2018 21:01
brawo tak pisać mocne ale prawdziwe komentarze

Marta 26.11.2017 18:39
Mąka super! Gorzej z prezesem,jak potraktował młodego stażystę,który uległ wypadkowi w czasie pracy w ZZZ? Hańba! Najlepsza mąka przestaje smakować!!!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Komuna pierze mózgowinę Data dodania komentarza: 17.06.2026, 04:36 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: Klaudia 52L . Treść komentarza: Ich nic nie obraza IKAR bo tym bezwstydnym i bezszczelnym ludziom pluc w oczy a powiedza ze pada deszcz . Z niewinności uciekli jeden z drugim za granice jak szczury . Mafia patologi oszustow . Tyle o tych ludziach mozna tylko powiedziec ! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 22:26 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama