Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 13:57
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Beniaminek nr 3 – Olimpiakos Tarnogród
Beniaminek nr 3 – Olimpiakos Tarnogród
Po pięciu latach spędzonych w klasie A do zamojskiej okręgówki wraca Olimpiakos Tarnogród. 26.07.2017 09:15
Tomasovia niemal kompletna
Tomasovia niemal kompletna
Dwie kolejne gry kontrolne ma za sobą Tomasovia. Zespół Marka Sadowskiego wygrał w Zamościu z Hetmanem 5:4 (0:2) oraz zremisował z Kryształem Werbkowice 3:3 (2:2). 26.07.2017 09:11
Reklama
Zwierzyniec: Roztoczański Festiwal Kapel Ludowych (WYNIKI, ZDJĘCIA)
Zwierzyniec: Roztoczański Festiwal Kapel Ludowych (WYNIKI, ZDJĘCIA)
Kapela Ludowa "Grodziszczoki" z Grodziska Dolnego okazała się najlepsza spośród 10 biorących udział w zorganizowanym w weekend w Zwierzyńcu Roztoczańskim Festiwalu Kapel Ludowych. 26.07.2017 09:06
Obsza: Rolnicy mają szanse na pomoc po gradobiciach
Obsza: Rolnicy mają szanse na pomoc po gradobiciach
Komisja oszacuje straty, a później ewentualnie zdecyduje o przyznaniu wsparcia. Jest szansa, że rolnicy z gminy Obsza, których uprawy ucierpiały po ostatnich burzach z gradem, otrzymają pomoc finansową. 26.07.2017 08:30
Gm. Hrubieszów: Jak przed wiekami. Biesiada archeologiczna w Masłomęczu
Gm. Hrubieszów: Jak przed wiekami. Biesiada archeologiczna w Masłomęczu
To już tradycja, że w ostatnią niedzielę lipca, w Masłomęczu pod Hrubieszowem, w sąsiedztwie cmentarzyska Gotów organizowana jest "Biesiada archeologiczna". Tegoroczna już za kilka dni, 30 lipca. 26.07.2017 07:14
Śród fali łąk szumiących..., czyli zielone łączki w centrum Zamościa
Śród fali łąk szumiących..., czyli zielone łączki w centrum Zamościa
...śród kwiatów powodzi, zapewne trzeba będzie omijać koralowe ostrowy burzanu. A wszystko to w środku miasta, na wyciągnięcie ręki. I już nikt nie będzie musiał wzdychać. Ech, rzucić by to wszystko i wyjechać na wieś. Niekoszone łąki w środku miasta. Czemu nie? 26.07.2017 06:33    1
Gm. Krynice: Trudno dojechać do Leśnych Dolin
Gm. Krynice: Trudno dojechać do Leśnych Dolin
Ta droga ma tylko 500 metrów długości, ale jest w opłakanym stanie. Niełatwo nią dojść, jeszcze trudniej dojechać, do Leśnych Dolin – części wsi Kolonia-Zwiartów (gm Krynice). Mieszkańcy wsi narzekają, że lokalne władze nie chcą im pomóc. Wójt twierdzi, że można by tę drogę wyremontować choćby zaraz. Jest jednak pewne "ale"... 26.07.2017 06:00
Zamość: Dawny WORD ponownie na sprzedaż
Zamość: Dawny WORD ponownie na sprzedaż
Nie doszło do porozumienia między WORD a miastem w sprawie zagospodarowania nieruchomości przy ul. Droga Męczenników Rotundy 2. Ogłoszono kolejny przetarg na zbycie nieruchomości. 26.07.2017 05:42    1
Zamość: Wystartowała Wędrują Estrada 2017. Dzisiaj kolejna impreza (ZDJĘCIA, FILM)
Zamość: Wystartowała Wędrują Estrada 2017. Dzisiaj kolejna impreza (ZDJĘCIA, FILM)
Bawiły się całe rodziny. I bawić się będą jeszcze ponad tydzień. Na zamojskich osiedlach ruszył cykl rodzinnych pikników Wędrującej Estrady 2017, organizowanej przez Zamojski Dom Kultury. 26.07.2017 05:15
Nowa atrakcja w Zamościu. Iluminacje na stawie w Parku Miejskim (FILM)
Nowa atrakcja w Zamościu. Iluminacje na stawie w Parku Miejskim (FILM)
Jest kolejny powód, by wieczorem wybrać się na spacer do Parku Miejskiego w Zamościu. Atrakcję dla mieszkańców i turystów przygotowało miasto. 26.07.2017 04:59    1
Kto poznaje tego człowieka? To Andrzej Witkowski - oszust
Kto poznaje tego człowieka? To Andrzej Witkowski - oszust
Policjanci z Rzeszowa w całej Polsce szukają Andrzeja Witkowskiego vel Andrzeja Kowalskiego. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie szeregu oszustw, głównie o charakterze gospodarczym. Może widział go ktoś w naszym regionie? 25.07.2017 18:27
Od 60 lat gaszą pożary
Od 60 lat gaszą pożary
Ochotnicza Straż Pożarna w Rakówce (gm. Księżpol) skończyła 60 lat. Obchody jubileuszowe jednostki odbyły się 16 lipca i były połączone z wręczeniem odznaczeń, medali i odznak dla wyróżniających się druhów. 25.07.2017 17:55
Z Unii do Zawiszy Bydgoszcz
Z Unii do Zawiszy Bydgoszcz
Finał Pucharu Starosty powiatu hrubieszowskiego rozstrzygnięty. Unia pokonała na wyjeździe Andorię Mircze 4:0 (2:0). Po meczu uroczyście pożegnano Krzysztofa Jóźwika, który po dziewięciu latach pełnienia funkcji kierownika unitów przenosi się do Zawiszy Bydgoszcz. 25.07.2017 17:33    2    3
Gromada pany!
Gromada pany!
Zespół z Gromady triumfował w rozegranym na swoim terenie XVI Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj. W finale piłkarze z Gromady rozgromili Korytków Duży 5:0. 25.07.2017 16:30
Zamość: Wędrująca estrada rusza dzisiaj w miasto
Zamość: Wędrująca estrada rusza dzisiaj w miasto
Zamojski Dom Kultury i Zarządy Osiedli Karolówka, Św. Piątka, Planty, Nowe Miasto, Partyzantów, Zamczysko zapraszają mieszkańców na wydarzenia plenerowe pn. "Wędrujaca Estrada 2017 – postaw na rodzinę". Pierwsza impreza już we wtorek, 25 lipca. 25.07.2017 15:30
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama