Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:20
Reklama

Sylwester w wyjątkowym miejscu

Sylwester w Paryżu, w Barcelonie, a może w Wiedniu? Ale zaraz... Przecież u nas też może być wspaniale! Oto nasze propozycje na niezapomnianą noc sylwestrową na Zamojszczyźnie.
Sylwester w wyjątkowym miejscu

Żeby przeżyć wspaniałą, szaloną imprezę sylwestrową wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko. Restauracje, hotele i inne obiekty z roku na rok ulepszają swoją ofertę rozrywkową. Pożegnać 2017 rok i powitać 2018 z wielką pompą i gwarancją dobrej zabawy można także na Zamojszczyźnie. Gdzie? Sprawdziliśmy oferty i wybraliśmy dla Was najlepsze. Oto one.

 

Restauracja Malinowa

W Malinowej Restauracji w Hotelu Wojto goście spędzą Sylwestra w rytmach największych hitów wszech czasów, które wykona zespół Fresh. Ucztę dla podniebienia zaserwują sprawdzeni szefowie kuchni Malinowej. Dla gości będą przygotowane dania gorące, przystawki, stoły rybne, napoje gorące, chłodzące, wino i wódka bez limitu..., a i słodkości nie zabraknie. Przewidziano też kilka konkursów z ciekawymi nagrodami o tematyce filmowej, bo taki będzie temat przewodni balu. O północy wszyscy wzniosą toast lampką musującego wina i do samego rana będą kontynuować fantastyczną zabawę. Dla gości rezerwujących miejsca przed 1 grudnia oraz grup zorganizowanych powyżej 15 osób przewidziane są rabaty od -5% od ceny (regularna cena za osobę to 250 zł). W promocyjnej cenie będą też wynajmowane pokoje hotelowe (90 zł za pokój 2-osobowy), więc problemów z noclegiem być nie powinno, a z resztą kto będzie tej nocy spał? O szczegóły pytajcie pod nr tel.: 535 500 455 lub 504 125 421. 

Gościniec Magnat

Cover i Power Dance zagrają dla gości sylwestrowej imprezy w Gościńcu Magnat w Kalinowicach. Zabawa z całą pewnością będzie więc rewelacyjna! Na pokrzepienie szefowie kuchni przygotują dania gorące, mnóstwo przystawek i słodkości, kawę, herbatę i zimne napoje. Alkohol może się lać strumieniami, gdyż jest wliczony w cenę wejściówki. Za Sylwestra 2017 w Gościńcu para zapłaci 450 zł, grupy co najmniej 20-osobowe zapłacą jeszcze mniej - tylko 430 zł od pary. A żeby nie myśleć o trudnym zwykle powrocie po szalonej nocy, można spokojnie wypocząć w wynajętym pokoju (o szczegóły pytajcie w recepcji Gościńca).

 

Wrota Kultury

W gronie wyłącznie swoich znajomych sylwestra można spędzić w wynajętej sali we Wrotach Kultury. To doskonała opcja dla osób, które lubią pewne towarzystwo i swobodę. Do wynajęcia są trzy niezależne od siebie studia, które w przypadku większej grupy i na życzenie uczestników mogą zostać otwarte. Najmniejsza sala dedykowana jest dla grupy ok. 30-osobowej, a opcja z łączeniem dwóch sal pozwoli na zabawę w gronie 150 osób. Ceny zależą od ilości i typu usług zawartych w zamówieniu klienta (dodamy, że może nim być każdy). Do dyspozycji gości jest kuchnia z samoobsługą, sprzęt nagłaśniający (DJ zagra za specjalną dopłatą), bezpłatny parking. Można też zamówić obsługę cateringową, mobilny open/płatny/częściowo płatny bar z trunkami albo nawet wynająć BarBusa (amerykański schoolbus przerobiony na jeżdżący klub). Ceny nie są wygórowane: zaczynają się od 500 zł i zależą od wybranych opcji dodatkowych i wielkości wynajmowanego studium. Dodatkowym atutem świętowania we Wrotach Kultury jest lokalizacja – budynek sąsiaduje bowiem ze starówką, więc bez problemu uczestnicy imprezy będą mogli podziwiać pokaz fajerwerków zorganizowany przez Miasto Zamość. W sprawie szczegółów piszcie na adres [email protected].

Artykuł sponsorowany


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama