Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 00:39
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Szukają nowej szansy
Szukają nowej szansy
W Zamościu trwa właśnie II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej. Konferencja rozpoczęła się o godz. 9.30 i potrwa jeszcze kilka godzin. Uczestnicy zebrali się w budynku przy ul. Sienkiewicza 22. 19.10.2017 10:38
Wypadek na trasie Hrubieszów-Teptiuków. Kilkanaście osób rannych. To były ćwiczenia
Wypadek na trasie Hrubieszów-Teptiuków. Kilkanaście osób rannych. To były ćwiczenia
Policjanci, strażacy, strażnicy miejscy, ratownicy medyczni i członkowie zespołu zarządzania kryzysowego pracowali wczoraj przy wypadku, jaki wydarzył się na trasie między Hrubieszowem a Teptiukowem. Ratowali kilkanaście osób poszkodowanych, a tak naprawdę sprawdzali tylko, czy w takiej sytuacji umieliby stanąć na wysokości zadania. Bo to były ćwiczenia. 19.10.2017 10:00
Reklama
Zamość: III LO najlepsze w sportowej rywalizacji
Zamość: III LO najlepsze w sportowej rywalizacji
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Zamościu wygrali sportową rywalizację miejskich szkół średnich. 19.10.2017 09:09    1
Tomaszów Lubelski: Znowu przyjechali Ukraińcy. Tym razem z Bojarka i Korosten
Tomaszów Lubelski: Znowu przyjechali Ukraińcy. Tym razem z Bojarka i Korosten
To była już czwarta wizyta delegacji z Ukrainy w ramach projektu „Tomaszów Lubelski – sukces polskiej transformacji ustrojowej”. Tym razem miasto odwiedzili goście z Bojarka i Korosten. 19.10.2017 08:30
Hrubieszów: Dzielnicowy spotkał się z przedszkolakami
Hrubieszów: Dzielnicowy spotkał się z przedszkolakami
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Hrubieszowie miały wczoraj wyjątkowego gościa. Odwiedził je asp. sztab. Marcin Błaszczuk, hrubieszowski dzielnicowy. 19.10.2017 08:00
Zamość: Oszuści znów w akcji. Zamościanie nie dali się nabrać
Zamość: Oszuści znów w akcji. Zamościanie nie dali się nabrać
Pięcioro mieszkańców Zamościa odebrało we wtorek (17 października) podejrzane telefony. Rozmawiali z osobami, które przedstawiały się za ich krewnych i prosiły o pilną pożyczkę. Na szczęście nikt z mieszkańców miasta nie dał się nabrać oszustom. 19.10.2017 07:25    1
Hetman, który rozdawał trony
Hetman, który rozdawał trony
To zwycięstwo nad Tatarami i Turkami nie było odpowiednio wykorzystane. Zostało nawet potępione przez papieża i cesarza. W dniach 19-20 października 1595 r. hetman Jan Zamoyski odniósł znaczącą wiktorię w tzw. pierwszej bitwie pod Cecorą. Stało się to podczas wyprawy do Mołdawii, dawnego lenna Jagiellonów. 19.10.2017 07:00    1    3
Hrubieszów: Z różnych stron świata
Hrubieszów: Z różnych stron świata
Ponad setka widzów uczestniczyła w spotkaniu z Jackiem Pałkiewiczem, globtroterem, jednym z najbardziej aktywnych podróżników na świecie, odkrywcy źródeł Amazonii i twórcy europejskiej szkoły przetrwania. Odbyło się ono 9 października w Hrubieszowskim Domu Kultury. 19.10.2017 06:00
Gm. Rachanie: Michalów chce do Europy
Gm. Rachanie: Michalów chce do Europy
Szkoła w Michalowie (gm. Rachanie) chce wejść na europejskie salony. Pomóc ma w tym jej Europejska Szkoła w Cottbus w Niemczech, z którą szkoła odnowiła właśnie kontakty. 19.10.2017 06:00
Porywające historie, czyli jak storytelling wpływa na wizerunek firmy?
Porywające historie, czyli jak storytelling wpływa na wizerunek firmy?
Zacznijmy od początku, co to jest storytelling? 19.10.2017 05:19    1
Zamość: Dwa sądy w jednym gmachu. Niedługo otwarcie
Zamość: Dwa sądy w jednym gmachu. Niedługo otwarcie
"Prawdziwa Świątynia Temidy" – tak określają budynek przy ul. Wyszyńskiego niektórzy zamościanie. Nowa siedziba sądu prezentuje się okazale i robi wrażenie. Niebawem mieścić się tu będzie Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy. 18.10.2017 18:21
Akademia Zdrowej Skóry w Zamościu
Akademia Zdrowej Skóry w Zamościu
Jeśli masz problemy z wyglądem, kolorem i gładkością skóry, to spotkanie jest dla ciebie. W sobotę, 21 października, o godz. 10 w sali Consulatus ratusza odbędzie się Akademia Zdrowej Skóry! 18.10.2017 17:00    1
Tragedia pod Krasnymstawem. Policjantka pojechała do kolizji i zginęła w wypadku
Tragedia pod Krasnymstawem. Policjantka pojechała do kolizji i zginęła w wypadku
Lekarzom nie udało się uratować życia 32-letniej policjantki z komendy w Krasnymstawie. Funkcjonariuszka pojechała do kolizji w Łopienniku Nadrzecznym i w radiowóz, w którym siedziała, uderzył rozpędzony samochód. Ranny został też inny policjant. 18.10.2017 16:07    1
ZPiT Zamojszczyzna tańczy w Chinach i promuje Zamość
ZPiT Zamojszczyzna tańczy w Chinach i promuje Zamość
W daleką artystyczną podróż ruszyli tancerze i muzycy Zespołu Pieśni i Tańca Zamojszczyzna z Zamojskiego Domu Kultury. Pojechali do Chin. 18.10.2017 15:54
Biłgoraj: Weronika Mielnik z MDK wyróżniona w międzynarodowym konkursie
Biłgoraj: Weronika Mielnik z MDK wyróżniona w międzynarodowym konkursie
„Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” - pod takim hasłem został zorganizowany w Bielsku Podlaskim międzynarodowy konkurs plastyczny. Jedną z laureatek wyróżnień była podopieczna Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. 18.10.2017 14:42
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ciemnogród Treść komentarza: A tymczasem PIS znowu uruchomił nagonkę na lekarzy tak jak w latach 2016- 2023, już zapomnieliście ???? nie powtarzajcie tych plotów bo się niedobrze robi. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:53 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: e, tam Treść komentarza: A rodzice mają luz bo dziecko siedzi z nosem w smartfonie i nikogo nie słyszy i nie widzi i nie mówi., no chyba ,że jak rodzic chce mu zabrać smartfona to krzyki, wrzaski a nawet wyzwiska. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:48 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Emeryt . Treść komentarza: Widac po nim z wygladu ze jest pisowski element i łapy ma klejące do tego brudnego interesu ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: myśl samodzielnie Treść komentarza: Ty na prawdę tak myślisz ? myślałem, że tylko stary kaczyński tak plecie, coś ,gdzieś, od kogoś usłyszał i głosi ploty na całą Polskę. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:52 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: wd Treść komentarza: Bo lekarzy jest za mało. A szpitali za dużo, choć dziwnie to brzmi. Stąd tak wysokie zarobki. Jest po prostu popyt, lekarze wybierają w ofertach. I coraz więcej nazwisk z Ukrainy i Białorusi. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:44 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: wad Treść komentarza: Słońce męczy. I nie trzeba szybko jechać. Sporo zależy od wypoczęcia i stanu zdrowia. Niejeden wypadek spowodował ktoś jadący spokojnie poniżej limitu autostradą, tyle że słońce go zmęczyło i monotonia. Czasem warto pojechać dynamiczniej, żeby nie dać się znużeniu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:38 Źródło komentarza: Latem ginie na drogach najwięcej osób. Słońce usypia czujność kierowców
Reklama
Reklama
Reklama