Do testu wiedzy przystąpiło 49 młodych ludzi, uczniów dwóch szkół gminy Łabunie. Wyniki w poszczególnych grupach wiekowych wyglądają następująco:
Szkoła Podstawowa w Łabuniach
-
kategoria I (uczniowie szkół podstawowych)
I miejsce: Oliwia Winiarska
II miejsce: Natalia Paszt
III miejsce: Oliwia Bil
-
kategoria II (uczniowie szkół gimnazjalnych)
I miejsce: Joanna Mazur
II miejsce: Zuzanna Bryk
III miejsce: Izabela Typiak
Szkoła Podstawowa w Łabuńkach Pierwszych
-
kategoria I (uczniowie szkół podstawowych)
I miejsce: Jan Ziarkiewicz
II miejsce: Szczepan Kolaja
III miejsce: Magdalena Branecka
-
kategoria II (uczniowie szkół gimnazjalnych)
I miejsce: Aleksandra Kożuszek
II miejsce: Wiktoria Grula
III miejsce: Julia Nowak
Decyzją komisji konkursowej do etapu powiatowego awansowali Jan Ziarkiewicz i Joanna Mazur.






![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze