Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 07:33
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Dzisiaj podpisanie umowy na budowę obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego
Dzisiaj podpisanie umowy na budowę obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego
To wyjątkowo długo wyczekiwana inwestycja w Tomaszowie Lubelskim, dlatego podpisanie umowy z jej wykonawcą odbędzie się z pompą. Uroczystość w tomaszowskim magistracie jest zaplanowana dziś na godz. 10.30. 17.11.2017 06:00    2    1
Zamość: Budują lodowisko na Rynku Wielkim. Niebawem otwarcie
Zamość: Budują lodowisko na Rynku Wielkim. Niebawem otwarcie
Prace przy budowie lodowiska w Zamościu już ruszyły. Ślizgawka powinna być gotowa do końca miesiąca, a na początku grudnia będzie już można pojeździć na łyżwach. 17.11.2017 05:27
Reklama
Zamość: E-usługi w urzędzie
Zamość: E-usługi w urzędzie
Już niebawem zamościanie będą mogli załatwić wiele spraw urzędowych bez potrzeby wychodzenia z domu. 16.11.2017 17:31    1    1
Gm. Radecznica: Chcą zrobić świąteczne paczki Polakom na Wołyniu. Trwa zbiórka darów
Gm. Radecznica: Chcą zrobić świąteczne paczki Polakom na Wołyniu. Trwa zbiórka darów
Stowarzyszenie "Jesteśmy stąd" z Radecznicy organizuje świąteczną pomoc dla Polaków mieszkających na Wołyniu. 16.11.2017 16:33
Hrubieszowska Liga Muszkieterów (ZDJĘCIA)
Hrubieszowska Liga Muszkieterów (ZDJĘCIA)
Ile radości może przynieść przedszkolakom sportowa zabawa, pokazuje Hrubieszowska Liga Muszkieterów, organizowana już drugi rok przez Szkołę Podstawową nr 3 z tego miasta. 16.11.2017 16:15    4
Zamość: Napad na bank przy ul. Piłsudskiego. Sprawca był zamaskowany, miał broń
Zamość: Napad na bank przy ul. Piłsudskiego. Sprawca był zamaskowany, miał broń
Było ok. godz. 14, gdy placówki banku przy ul. Piłsudskiego w Zamościu wszedł zamaskowany mężczyzna. Miał w ręce przedmiot, który wyglądał na broń. Zastraszył trzy pracownice i zmusił je do wydania pieniędzy. Dostał gotówkę i uciekł. Trwa policyjna obława na tego człowieka. 16.11.2017 16:13    28    10
Świetlny ogród i konwój Radia Zet na powitanie zimy w Zamościu
Świetlny ogród i konwój Radia Zet na powitanie zimy w Zamościu
To ma być wyjątkowy ogród, który wielobarwnym światłem zakwitać ma tylko po zmroku. Po raz pierwszy podziwiać go będzie można na zamojskim Runku Wielkim 1 grudnia wieczorem. Wraz z nowymi, wyjątkowymi iluminacjami na Starym Mieście w Zamościu zawita również świątczeny konwój Radia Zet. 16.11.2017 15:49    6
Hrubieszów: Awanse i odznaczenia dla funkcjonariuszy ZK
Hrubieszów: Awanse i odznaczenia dla funkcjonariuszy ZK
Narodowe Święto Niepodległości było okazją do zorganizowania w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie uroczystości, podczas której funkcjonariuszom więzienia wręczono odznaczenia, wyróżnienia i awanse na wyższe stopnie służbowe. 16.11.2017 15:00    1
Sukcesy karateków
Sukcesy karateków
Marta Czapka i Kacper Pańko z Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego po raz kolejny błyszczeli na salonach. Tym razem podopieczni Radosława Niziołka wracają z medalami z mistrzostw Europy w karate tradycyjnym i mistrzostw świata w karate fudokan. 16.11.2017 13:45
Hrubieszów: Nie będzie grania. Policjanci i celnicy przejęli nielegalne automaty
Hrubieszów: Nie będzie grania. Policjanci i celnicy przejęli nielegalne automaty
Nielegalne automaty do gier hazardowych znaleźli i skonfiskowali w jednym z lokali w Hrubieszowie tamtejsi policjanci wspólnie z funkcjonariuszami celnymi z Zamościa. 16.11.2017 13:00
Zamość: Po interwencji Kroniki Tygodnia na ul. Staszica będzie bezpieczniej!
Zamość: Po interwencji Kroniki Tygodnia na ul. Staszica będzie bezpieczniej!
Po naszej interwencji drogowcy ostro zabrali się do pracy. Wygląda na to, że ulica Staszica na zamojskim Starym Mieście będzie znacznie bezpieczniejsza niż dotychczas. 16.11.2017 12:10    2    3
Mircze: To są mistrzowie FIFA
Mircze: To są mistrzowie FIFA
Szymon Małyszek, Bartłomiej Przyczyna i Mikołaj Skóra to najlepsi gracze w komputerową piłkę nożną w gminie Mircze. Zajęli trzy pierwsze miejsca podczas zorganizowanego po raz drugi turnieju FIFA. 16.11.2017 12:00    2
Zamość: I LO jest Stacją Kultury
Zamość: I LO jest Stacją Kultury
Na całej Lubelszczyźnie są tylko cztery takie szkoły. Jedna z nich to I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. Szkoła zdobyła tytuł Stacji Kultury w konkursie Fundacji Teatrikon. 16.11.2017 11:06    1
Zamość: Gimnazjaliści z Jedynki nagrodzeni w ogólnopolskim, niemieckojęzycznym konkursie
Zamość: Gimnazjaliści z Jedynki nagrodzeni w ogólnopolskim, niemieckojęzycznym konkursie
Wiktoria Wojciechowska, Wiktoria Sowińska, Julia Kiesztyn, Aleksandra Wierzańska, Krzysztof Pizoń zdobyli dla swojej szkoły cenne nagrody. Dzięki ich sukcesowi w ogólnopolskim konkursie Gimnazjum nr 1 w Zamościu otrzyma materiały do nauki języka niemieckiego. 16.11.2017 10:01    1
Hrubieszów: Dziś zaczyna się  Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego. Będzie rekordowy
Hrubieszów: Dziś zaczyna się Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego. Będzie rekordowy
Ponad 80 tzw. podmiotów wykonawczych, a więc ok. 300 artystów z całej Polski weźmie udział w rozpoczynającym się dzisiaj (16 listopada) w Hrubieszowie Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego. Gwiazdami imprezy będą zespoły "Banda i Wanda" oraz "Bednarek Band". 16.11.2017 09:11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama