Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:07
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Tomaszów Lubelski: Mercedes w rowie, a kierowca pijany jak bela
Tomaszów Lubelski: Mercedes w rowie, a kierowca pijany jak bela
Dzięki przypadkowemu świadkowi kolizji policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna chciał pomóc, gdy zobaczył mercedesa w rowie i wtedy wyczuł od kierowcy alkohol. 09.03.2018 07:46    1    1
Biłgoraj: Jesteśmy najlepsi - policjanci chwalą się wynikami
Biłgoraj: Jesteśmy najlepsi - policjanci chwalą się wynikami
Policjanci żadnej z komend w województwie lubelskim nie osiągnęli w zeszłym roku tam dobrych wyników w wykrywalności przestępstw jak funkcjonariusze z biłgorajskiej KPP. 09.03.2018 07:00    1    1
Reklama
Zamość: Nastolatki palą marihuanę. Kilku zatrzymała policja
Zamość: Nastolatki palą marihuanę. Kilku zatrzymała policja
Kilkoma nastoletnimi chłopcami, którzy mieli marihuanę zajmowali się ostatnio zamojscy policjanci. Dzieciaki będą za to odpowiadać przed sądem rodzinnym. 09.03.2018 06:35    1
Batalia o czystą mowę
Batalia o czystą mowę
"Zaczółem pisać tylko o sobie, i jak już się bardzo zamyślałem, to aż mi dziwno, że jakby do pomocy, przybył mi mój dawny ból i swojem zipaniem w kolanach jakby mi chce pomódz myśleć" – tak zaczynał opis losów swojej rodziny (w latach 30. ub. wieku) pewien współwłaściciel gospodarstwa piętnastomorgowego w woj. lubelskim. "E, jak tak, to we dwóch zacniemy od dziadka i z co więksego do dziś opisemy". 09.03.2018 06:00    4
Grabowiec: Upamiętnienia trzeba "ujednolicić"
Grabowiec: Upamiętnienia trzeba "ujednolicić"
"Na cmentarzu parafialnym w Grabowcu pochowani są żołnierze Wojska Polskiego z 1939 r. Proszę zwrócić uwagę jaką tablicę tam zamontowano. Dane o pomordowanych różnią się od tych zamieszczonych na tablicy w kościele parafialnym i danych zamieszczonych na pomniku na Górze Grabowiec. Chyba po trzydziestu latach wolnej Polski można to zweryfikować" – napisał do nas pan Marek (nazwisko do wiadomości redakcji). 09.03.2018 06:00    3    2
Sałatka leśna, przepis Sylwii Muchy z Nabroża
Sałatka leśna, przepis Sylwii Muchy z Nabroża
Ta sałatka nie tylko świetnie smakuje, ale też przepięknie wygląda, dlatego przygotuję ją na Wielkanoc w moim domu - napisała pani Sylwia. 09.03.2018 05:27    4    6
Schab nadziewany, przepis Sylwii Muchy z Nabroża
Schab nadziewany, przepis Sylwii Muchy z Nabroża
Pani Sylwia swój przepis wysłała na kulinarny konkurs Kroniki Tygodnia oraz marek Appetita i Hellena. 09.03.2018 05:23    3    3
Gm. Łukowa: Po alkoholu i bez prawa jazdy jechał przez Chmielek
Gm. Łukowa: Po alkoholu i bez prawa jazdy jechał przez Chmielek
Za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu, a także jazdę bez uprawnień odpowie 43-letni mieszkaniec gminy Łukowa. Policjanci namierzyli go w środę (7 marca) w Chmielku. 08.03.2018 16:30
Biłgoraj: Siatkarki i siatkarze z Leśnika są najlepsi
Biłgoraj: Siatkarki i siatkarze z Leśnika są najlepsi
Nie było mocnych na gospodarzy Mistrzostw Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie. Impreza odbyła się przed kilkoma dniami w Biłgoraju. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców wygrały drużyny reprezentujące miejscowy Zespół Szkół Leśnych. 08.03.2018 14:30
Gm. Łukowa: Pije i jeździ. Nic sobie nie robi z sądowych wyroków
Gm. Łukowa: Pije i jeździ. Nic sobie nie robi z sądowych wyroków
Za jazdę po pijanemu miał wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Ale 51-letni mieszkaniec gminy Łukowa nic sobie z tego nie robi. W środę znowu wpadł na tym, jak jechał kompletnie pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. 08.03.2018 13:09
Tomaszów Lubelski: Młodzi radni rządzą. Już po kolejnej sesji
Tomaszów Lubelski: Młodzi radni rządzą. Już po kolejnej sesji
Niedawno się ukonstytuowali, złożyli ślubowanie i wybrali swoje prezydium, a we wtorek (6 marca) spotkali się na kolejnej sesji. Członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Tomaszów Lubelski ostro zabrali się do pracy. 08.03.2018 12:49
Gm. Sułów: Te psiaki szukają domu
Gm. Sułów: Te psiaki szukają domu
Albo uciekły i nie wiedziały jak wrócić, albo zostały porzucony. Dwa psiaki znaleziono niedawno w Michalowie (gm. Sułów). 08.03.2018 11:22
Bądź piękna na wiosnę
Bądź piękna na wiosnę
Po zimie dobrze jest nie tylko odświeżyć szafę, ale też swoją skórę. Zabiegi kosmetyczne na pewno poprawią urodę, lepsze samopoczucie będzie już gratis. 08.03.2018 11:01    1    4
A może pora na zdrową dietę?
A może pora na zdrową dietę?
W styczniu było za dużo zaległej pracy z poprzedniego roku, w lutym jakoś tak zimno, teraz też nie lepiej. Ale w końcu przecież zrobi się cieplej i znów pojawi się pytanie w co się ubrać. Gorzej, jeśli dołączy do niego drugie – dlaczego to, co było dobre jest zbyt ciasne. Lepiej więc zaradzić temu już teraz. 08.03.2018 10:56    7
Zamość: Przyjął zlecenie na rozbój. 19-latek aresztowany
Zamość: Przyjął zlecenie na rozbój. 19-latek aresztowany
Grozi mu do 12 lat więzienia. Za kratkami na pewno spędzi najbliższe trzy miesiące. Taki areszt tymczasowy zastosował sąd wobec 19-letniego mieszkańca Zamościa, który wspólnie z dwiema 17-latkami z Tomaszowa Lubelskiego dokonał rozboju. 08.03.2018 10:18    1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JAN Treść komentarza: Takich mankamentów w Zamościu jest ogrom np. przejście na ul Ogrodowa wejście za rogu budynku prosto na przejście to tylko jeden przykład a jest ich mnóstwo za taki stan rzeczy odpowiedzialność ponoszą władze miasta planiści i inne służby którzy co dzień widzą a nie reagują gdzie są wybrani radni z miasta Data dodania komentarza: 21.06.2026, 15:56 Źródło komentarza: Zamość: Radni alarmują: „Znikające pasy” i przejście wymagające „zeza rozbieżnego” Autor komentarza: ZMC Treść komentarza: Nie wstyd tam zatwierdzać pro rosyjskie komentarze?! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 14:22 Źródło komentarza: Strzały, śledztwo i zatrzymanie. Kulisy akcji służb po zabójstwie Rosjanina Autor komentarza: 2zł. Treść komentarza: na karcie TV Republika. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wrzucisz butelkę, a pieniądze pojawią się na karcie. Rewolucja w systemie kaucyjnym Autor komentarza: Obiekty Treść komentarza: Straż miejska i policja ma nielegalne parkowanie daleko w du... Żołnierze mogą parkować na poligonie i w ramach porannej rozgrzewki świński trucht na jednostkę. Łącznik koszary kamienna to miał remontować deweloper który ma stawiać bloki między stokrotka a gko, czy nie taka była mowa na sesji rady miasta?? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:59 Źródło komentarza: Parkingowy impas na Koszarach. Czy Zamość stać na wielopoziomowy „model z Lublińca”? Autor komentarza: Z Treść komentarza: Przejścia w ogóle powinny być odsunięte od rond, bo usytuowanie ich tuż przy rondach skutecznie niweluje efekt poprawy płynności ruchu, jaki powinno dawać rondo. A na zjeździe w Sadową, żeby bezpiecznie zjechać, wcale nie trzeba mieć zeza rozbieżnego. Wystarczy zachować ostrożność. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 12:57 Źródło komentarza: Zamość: Radni alarmują: „Znikające pasy” i przejście wymagające „zeza rozbieżnego” Autor komentarza: Odwrotnie . Treść komentarza: Kałem zdradziecka ciemnoto jedziesz na odległość . Data dodania komentarza: 21.06.2026, 11:54 Źródło komentarza: Koniec tajemnicy lekarskich zarobków? Rząd sięga po PESEL
Reklama
Reklama
Reklama