Tomaszów Lubelski: Mercedes w rowie, a kierowca pijany jak bela
Dzięki przypadkowemu świadkowi kolizji policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna chciał pomóc, gdy zobaczył mercedesa w rowie i wtedy wyczuł od kierowcy alkohol.
09.03.2018 07:46
1
1