Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 16:22
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Rogóźno: Tymuś umarł, pomogą innemu dziecku
Rogóźno: Tymuś umarł, pomogą innemu dziecku
Ból po stracie dziecka zostanie na długo. Ale trzeba jakoś żyć i jeśli można, pomóc żyć innym. Państwo Stermachowie postanowili, że wszystkie pieniądze zebrane na planowaną operację swojego zmarłego synka przekażą dla Leosia Zielińskiego z sąsiedniej miejscowości. Dziękują też każdemu, kto razem z nimi walczył o Tymka. 09.01.2022 07:18    5
Nowi sołtysi w gm. Ulhówek
Nowi sołtysi w gm. Ulhówek
W dwóch sołectwach gminy Ulhówek wybrano nowych sołtysów. 09.01.2022 06:39    1
Reklama
Zamość: Pijany spowodował kolizję. Dostał mandat, grozi mu więzienie
Zamość: Pijany spowodował kolizję. Dostał mandat, grozi mu więzienie
Z poważnymi konsekwencjami musi się liczyć 32-latek, który po pijanemu doprowadził do kolizji w Zamościu. Na dodatek mężczyzna kierował mimo cofnietych uprawnień. 08.01.2022 11:21    2    3
Koronawirus: Prawie 300 zgonów, ponad 10 tys. zakażeń
Koronawirus: Prawie 300 zgonów, ponad 10 tys. zakażeń
Mamy w Polsce 10 900 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 292 pacjentów z COVID-19 – podaje ministerstwo zdrowia. 08.01.2022 10:45
Blok czekoladowy i szyszki. Przypominamy przepisy na przysmaki z czasów PRL
Blok czekoladowy i szyszki. Przypominamy przepisy na przysmaki z czasów PRL
Dziś sklepowe półki uginają się od nieskończonej listy produktów spożywczych. Możemy dowolnie wybierać smaki, kolory, kształty czy zapachy, a producenci wciąż zaskakują nas kolejnymi pomysłami na nowoczesne przekąski. Wielu z nas pamięta jednak jeszcze czasy PRL, kiedy słodycze były towarem deficytowym. W domach nie brakowało jednak pomysłów na własnoręcznie wykonane smakołyki. Dziś przypominamy dwa z nich, na które podajemy również proste przepisy. 08.01.2022 10:00    1
Można stawiać domy bez zezwolenia, ale lepiej jeszcze poczekać
Można stawiać domy bez zezwolenia, ale lepiej jeszcze poczekać
W życie weszły przepisy pozwalające budować domy bez mnóstwa formalności. Jeżeli ktoś chce się na to zdecydować, to dobrze z rozpoczęciem inwestycji poczekać. Dlaczego? 08.01.2022 09:06
Historia piłki nożnej: Smak dobrego futbolu
Historia piłki nożnej: Smak dobrego futbolu
W czerwcu 1983 r. Resovia przegrała jednym punktem z Motorem Lublin rywalizację o awans do ekstraklasy. Niecałe dwa miesiące później drugoligowy zespół z Rzeszowa przyjechał do Szczebrzeszyna, by w drugiej rundzie rozgrywek centralnego Pucharu Polski zmierzyć się z miejscowym Roztoczem. Latem tegoż roku Łada Biłgoraj rozegrała mecz towarzyski z Szombierkami Bytom – mistrzem Polski z 1980 r. 08.01.2022 08:00    1
Zamość: Kartki od serca dla serca
Zamość: Kartki od serca dla serca
Pierwsza edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Bożonarodzeniową pt. „Od serca dla serca, aby każdy mógł poczuć magię świąt” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Główne nagrody zdobyły Marysia Kur i Kaja Gołąb, ale wszystkie kartki zrobione przez dzieci były piękne. Przed świętami trafiły do DPS-u w Krasnobrodzie i Hospicjum Santa Galla w Łabuniach. 08.01.2022 07:15
Bełżec: Mała rzecz, a cieszy
Bełżec: Mała rzecz, a cieszy
Strażacy z Bełżca uczestniczyli w programie „Ratujemy i Uczymy Ratować". Opłaciło się. Teraz będą mogli prowadzić zajęcia z zasad udzielania pierwszej pomocy w szkołach i przedszkolach. 08.01.2022 06:38
Plebiscyt "Słowo Roku 2021". Znamy zwycięską propozycję
Plebiscyt "Słowo Roku 2021". Znamy zwycięską propozycję
Internauci wybrali słowo roku 2021. Zwycięska propozycja konkurowała m.in. z przymiotnikiem „zdalny” oraz rzeczownikiem „cnota”. Wiemy, jaki wyraz stanął na szczycie podium w plebiscycie organizowanym przez Uniwersytet Warszawski. 07.01.2022 15:05
VII Orszak Trzech Króli w Krasnobrodzie (ZDJĘCIA)
VII Orszak Trzech Króli w Krasnobrodzie (ZDJĘCIA)
Podobnie jak w wielu polskich miastach imiasteczkach, także w Krasnobrodzie odbył się Orszak Trzech Króli. Organizatorami tego wydarzenia byli: Burmistrz Krasnobrodu, Parafia NNMP w Krasnobrodzie i Krasnobrodzki Dom Kultury, a współorganizatorem Fundacja „Orszak Trzech Króli”. Hasło tegorocznego orszaku to „Dzień dziś wesoły!”. Po rocznej przerwie orszak przeszedł ulicami Krasnobrodu po raz siódmy. 07.01.2022 13:06    1
Zamość: Po polsku i po angielsku. Kto najlepiej napisał dyktanda?
Zamość: Po polsku i po angielsku. Kto najlepiej napisał dyktanda?
Aż 960 uczniów ze szkół średnich, ale też podstawowych wzięło udział w dwóch konkursach zorganizowanych przez Akademię Zamojską. Zadaniem uczestników było napisanie z jak najmniejszą liczbą błędów dwóch dyktand, w języku polskim i angielskim. 07.01.2022 12:45
2021 - to był trudny rok dla zamojskich strażaków
2021 - to był trudny rok dla zamojskich strażaków
Nigdy nie jest tak, żeby strażacy nie mieli co robić. Ale w minionym 2021 roku mundurowi z powiatu zamojskiego jeszcze częściej niż dotąd musieli jeździć na różnego rodzaju akcje. 07.01.2022 11:42
Koronawirus: Nowy raport ministerstwa zdrowia
Koronawirus: Nowy raport ministerstwa zdrowia
Mamy 11 902 nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Zmarło 117 pacjentów z COVID-19 – poinformowało ministerstwo zdrowia. 07.01.2022 10:33
Zamość: Z kolędami szli, by przywitać Dzieciątko Jezus (ZDJĘCIA, FILM)
Zamość: Z kolędami szli, by przywitać Dzieciątko Jezus (ZDJĘCIA, FILM)
Setki zamościan, dużych i małych, często całych rodzin wzięły udział w tegorocznym Orszaku Trzech Króli. 07.01.2022 10:00    5    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama