Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 14:40
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Ewakuacja zwierząt spod Kijowa się udała! Dotarły do Poznania
Ewakuacja zwierząt spod Kijowa się udała! Dotarły do Poznania
Koszmar przeżywają ludzie i o nich mówi się dużo. Ale pamiętajmy, że w Ukrainie, jak wszędzie, żyły też zwierzęta. Stres, jakiego doświadczają, jest niewyobrażalny. Dzisiaj poznańskie zoo poinformowało, że udało się przewieźć do Polski zwierzęta z azylu Save Wild Fund pod Kijowem. Są przerażone, ale już bezpieczne. 03.03.2022 21:00    1
Zbiórka dla porzuconych zwierzaków z Ukrainy
Zbiórka dla porzuconych zwierzaków z Ukrainy
Zbierane są kontenerki dla kotów i psów, obroże, smycze i karma sucha i mokra. Wszystko można przynosić do dziewczyn, które prowadzą Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt Adopcje Tomaszów Lubelski. 03.03.2022 18:26
Reklama
Biłgoraj: Strażacy pomagają Ukrainie
Biłgoraj: Strażacy pomagają Ukrainie
Od 26 lutego trwa zbiórka sprzętu dla strażaków z Ukrainy, który walczą ze skutkami wojny w ich kraju. Druhowie z powiatu biłgorajskiego aktywnie włączyli się w działania. 03.03.2022 15:31
Widzicie go? Słyszycie? A więc jest to Zełenski!
Widzicie go? Słyszycie? A więc jest to Zełenski!
To, co widzimy, nie zawsze jest zgodne z rzeczywistością. Nowoczesne technologie pozwalają na robienie filmów z wykorzystaniem cudzego wizerunku. Metoda ich tworzenia jest nazywana deepfakiem. Właśnie przed takim działaniem ostrzega ukraińskie Centrum Strategicznych Komunikacji i Bezpieczeństwa Informacyjnego. 03.03.2022 13:31
Dźwięk syren to sygnał tylko dla strażaków. Mówmy o tym Ukraińcom
Dźwięk syren to sygnał tylko dla strażaków. Mówmy o tym Ukraińcom
Dźwięk syren alarmowych może budzić w Ukraińcach strach i panikę. Strażacy proszą, by Polacy, którzy mają z uchodźcami kontakt, przekazali im, że ten sygnał, to znak dla strażaków i wezwanie ich na akcję ratunkową. Nie ma nic wspólnego z wojną. 03.03.2022 13:04
 Milion dolarów za schwytanie Putina
Milion dolarów za schwytanie Putina
Schwytanie Władimira Putina to konstytucyjny obowiązek oficerów – uważa jeden z rosyjskich biznesmenów, który wyznaczył potężną nagrodę za zatrzymanie prezydenta Rosji. 03.03.2022 13:00    3    5
Zamość: Plecy bolą, odciski na dłoniach są jak 5 zł, ale zupa musi być
Zamość: Plecy bolą, odciski na dłoniach są jak 5 zł, ale zupa musi być
Ciepły posiłek jest dla uchodźców teraz marzeniem. Żeby spełnić choć trochę tych marzeń, do pomocy Ukraińcom włączyła się zamojska restauracja Renesans. "Wydaliśmy już kilka tysięcy posiłków, w miejscach recepcyjnych, w mieszkaniach i domach prywatnych, na granicy, w punktach zbiorowego noclegu" - wyliczają pracownicy i właściciele. Dziękują za produkty, bez których żaden posiłek by nie powstał. 03.03.2022 12:47    2
Bełżec: "Ten od kurtek" załatwił buty dla Ukraińców. Są dla wojska pod Kijowem
Bełżec: "Ten od kurtek" załatwił buty dla Ukraińców. Są dla wojska pod Kijowem
Dzięki zaangażowaniu Sebastiana Sagana "Tego od kurtek", znanego projektanta mody, twórcy marki SSagan, który pochodzi i mieszka w Bełżcu, firma CCC przekazała tysiąc par butów dla Ukraińców. Młody chłopak podkreśla, że nie czeka na pochwały, zachęca tylko, by brać przykład i jeśli ktoś ma możliwości, niech pomaga. 03.03.2022 12:30    5
Tom Hanks sprzedaje swojego „Malucha”. Możesz jeździć autem gwiazdy
Tom Hanks sprzedaje swojego „Malucha”. Możesz jeździć autem gwiazdy
Amerykański aktor pozbywa się swojego fiata 125p. „Malucha” otrzymał z Polski, a teraz pieniądze ze sprzedaży mają służyć pomocy. 03.03.2022 12:00    1
Nie pomagaj Rosji! Nie publikuj zdjęć sprzętu wojskowego!
Nie pomagaj Rosji! Nie publikuj zdjęć sprzętu wojskowego!
Przez Polskę będzie transportowana pomoc wojskowa dla Ukrainy. Apel do wszystkich, którzy chcą pomóc Ukrainie i do wszystkim, którym zależy, by Rosja nie zniszczyła świata: nie publikujcie w sieci zdjęć ani filmów, które prawdopodobnie zrobicie, żeby utrwalić ten niecodzienny widok. Nie udostępniajcie ich w wiadomościach na portalach społecznościowych. W Internecie nic nie ginie! Niech wróg nie wie, na co ma się przygotować. 03.03.2022 11:38    2    1
Biłgoraj: Dyrektora brak
Biłgoraj: Dyrektora brak
Nie udało się rozstrzygnąć drugiego konkursu na stanowisko dyrektora Miejskiej Służby Drogowej w Biłgoraju. Kandydat, który się zgłosili nie spełnił niezbędnych wymagań. 03.03.2022 11:20    1
Hrubieszów: Jedyna dzielnicowa w mieście
Hrubieszów: Jedyna dzielnicowa w mieście
Od połowy lutego st. sierż. Magdalena Jaworska jest nową dzielnicową w Hrubieszowie.  Dołączyła do dziesięciu policjantów, pełniących służbę w Rewirze Dzielnicowych w miejscowej komendzie policji. Jest tam jedyną kobietą. St. sierż. Jaworska obsługuje zachodnio-północną część miasta.  03.03.2022 11:17    9    2
Doświadczają świata
Doświadczają świata
Warsztat Terapii Zajęciowej w Wolicy Brzozowej (gm. Komarów) może pochwalić się nowoczesną salą doświadczania świata. Jej utworzenie i wyposażenie było możliwe dzięki środkom, które gmina pozyskała z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 03.03.2022 11:12    2
Druhowie z Bełżca nie ustają w pomocy Ukraińcom [ZDJĘCIA]
Druhowie z Bełżca nie ustają w pomocy Ukraińcom [ZDJĘCIA]
Druhowie z Bełżca tym razem zjednoczyli siły ze strażakami ze Słupna koło Radzymina, żeby pomóc Ukraińcom. Dary, które przywieźli ze sobą strażacy z OSP Słupno już trafiły na przejście graniczne w Hrebennem. "Pomagamy dalej" - zapewniają strażacy. 03.03.2022 11:00    1
Lek na Alzheimera wycofany z obrotu. Wyrzuć go z apteczki!
Lek na Alzheimera wycofany z obrotu. Wyrzuć go z apteczki!
Jeśli masz w swoim otoczeniu starszą osobę, która może przyjmować lek na chorobę Alzheimera, koniecznie pomóż jej przejrzeć apteczkę. Główny Inspektor Farmaceutyczny poinformował bowiem, że dwie serie leku na to schorzenie zostały wycofane z obrotu. 03.03.2022 10:18
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama