Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 03:57
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Zamość: Panowie dali się oszukać
Zamość: Panowie dali się oszukać
47-latek sprzedawał kartę graficzną, 30-latek kupował sprzęt budowlany, a 53-latek samochodowe radio z nawigacją. Co ich łączy? Wszyscy robili zakupy przez internet i wszyscy zostali oszukani. 23.03.2022 06:30
Mogli skarcić faworyta
Mogli skarcić faworyta
Tanew Majdan Stary niespodziewanie wróciła ze Szczebrzeszyna tylko z jednym punktem. Spotkanie miejscowego Roztocza z aktualnym mistrzem zamojskiej klasy okręgowej zakończyło się remisem 1:1 (0:0). 23.03.2022 06:20
Reklama
Strażacy pojechali do pożaru traw i... znaleźli ciało kobiety
Strażacy pojechali do pożaru traw i... znaleźli ciało kobiety
Strażacy z OSP mówią, że ta tragedia na długo zostanie w ich pamięci. Zostali wezwani do pożaru. Kiedy przeczesywali pogorzelisko, natknęli się na ciało. 23.03.2022 05:33
Biłgoraj: Amerykańskie wojsko będzie ćwiczyło w biłgorajskich lasach
Biłgoraj: Amerykańskie wojsko będzie ćwiczyło w biłgorajskich lasach
Dziś na teren powiatu biłgorajskiego przyjedzie kilkaset m.in. amerykańskich żołnierzy. W okolicznych lasach będą ćwiczyć sprawność fizyczną polegające na marszu kondycyjnym. 23.03.2022 05:08
Sitaniec: 29-latek miał 2 promile alkoholu i kierował samochodem!
Sitaniec: 29-latek miał 2 promile alkoholu i kierował samochodem!
29-latek usiadł za kierownicę bmw, mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu. W Sitańcu stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Przed sądem odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. 23.03.2022 05:01
Tak polska Żelazna Dywizja ćwiczy z amerykańską Śmiercią z Przestworzy
Tak polska Żelazna Dywizja ćwiczy z amerykańską Śmiercią z Przestworzy
Na poligonie w Nowej Dębie w powiecie tarnobrzeskim trwają wspólne ćwiczenia wojsk polki i USA. Nasz kraj reprezentuje 18 Dywizja Piechoty Zmechanizowanej. Amerykanie to legendarna Śmierć z Przestworzy. 22.03.2022 20:45    1
Czym jeżdżą Polacy? Te marki wybieraliśmy najchętniej
Czym jeżdżą Polacy? Te marki wybieraliśmy najchętniej
Jakie marki samochodów najchętniej wybierają Polacy? Na to pytanie odpowiadają najnowsze dane udostępnione przez Centralną Ewidencję Pojazdów. 22.03.2022 18:00
Hrubieszów: Pochowają dzieci martwo urodzone i utracone
Hrubieszów: Pochowają dzieci martwo urodzone i utracone
25 marca w Dzień Świętości Życia odbędzie się Msza Święta w intencji Dzieci Martwo Urodzonych i Utraconych. Po niej pochówek. 22.03.2022 15:25    1    2
Drożyzna skłania Polaków do pożyczania pieniędzy
Drożyzna skłania Polaków do pożyczania pieniędzy
Co robią Polacy, którym zabraknie pieniędzy w domowym budżecie? Zaciągają zobowiązania. I robią to o wiele częściej niż jeszcze rok temu. 22.03.2022 14:50
Poczta Polska, Lasy Państwowe i PGNiG przeszkolą pracowników do obrony militarnej
Poczta Polska, Lasy Państwowe i PGNiG przeszkolą pracowników do obrony militarnej
Państwowe spółki zareagowały na wojnę w Ukrainie. Tysiące ich pracowników przejdą szkolenie obronne, które przygotuje ich na wypadek sytuacji kryzysowej. 22.03.2022 14:36    1
Biłgoraj: Wznowienie Partyzanckiej Mapy Puszczy Solskiej
Biłgoraj: Wznowienie Partyzanckiej Mapy Puszczy Solskiej
Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju oraz GRH im. Por. Konrada Bartoszewskiego ps. „Wir” wznowili Partyzancką Mapę Puszczy Solskiej – część II. Publikacja jest dostępna za darmo w GOK w Biłgoraju. Mapa ma na celu upamiętnienie oraz popularyzację dziejów II wojny światowej na terenie lasów józefowskich i okolicach przyległych.  22.03.2022 13:45
Wojna w Ukrainie. NATO powinno zrobić więcej [SONDAŻ]
Wojna w Ukrainie. NATO powinno zrobić więcej [SONDAŻ]
Prawie połowa Polaków uważa, że NATO powinno się bardziej zaangażować w wojnę pomiędzy Rosją i Ukrainą – wynika z sondy przeprowadzonej przez United Surveys na zlecenie Wirtualnej Polski. 22.03.2022 13:10
9500 złotych mandatu. To dopiero kumulacja kary!
9500 złotych mandatu. To dopiero kumulacja kary!
9500 zł mandatu – tak wysokim mandatem ukarali pewnego 37-latka policjanci z Olsztyna. 22.03.2022 13:00    1
W naszych kranach może zabraknąć wody
W naszych kranach może zabraknąć wody
W sieci pojawił się niepokojący alert Polskiego Stronnictwa Ludowego dotyczący „wysychającej Polski”. Posłanka Urszula Pasławska obwinia za to rząd. 22.03.2022 13:00    3
Zamość: Spotkanie podoficerów polskiej i amerykańskiej armii
Zamość: Spotkanie podoficerów polskiej i amerykańskiej armii
W Zamościu spotkali się starsi podoficerowie dowództwa pododdziałów 19 Lubelskiej Brygady Zmechanizowanej i 82nd Airbone Division.  22.03.2022 12:16    1    1
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama