Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 02:08
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Wyścig kolarski „Po Ziemi Zamojskiej”
Wyścig kolarski „Po Ziemi Zamojskiej”
W miniony weekend 7-8 maja odbył się Puchar Polski w kolarstwie szosowym. Udział w zawodach wzięli kolarze z całej Polski. Rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych oraz w dwóch etapach wyścigu. 10.05.2022 09:00
List gończy w sprawie zabójstwa dziennikarza. Policja poszukuje tego człowieka
List gończy w sprawie zabójstwa dziennikarza. Policja poszukuje tego człowieka
Każdy, kto wie, gdzie może przebywać Kamil Żyła, powinien skontaktować się z policją. Za mężczyzną został wydany list gończy. Jest podejrzewany o brutalne zabójstwo. 10.05.2022 08:51    1
Reklama
Biłgoraj: Pożary, wypadki i ciało w stawie
Biłgoraj: Pożary, wypadki i ciało w stawie
Miniona niedziela była wyjątkowo pracowita dla biłgorajskich strażaków. Do pożarów i zdarzeń drogowych wyjeżdżali kilkanaście razy. 10.05.2022 08:42
Tomaszów Lubelski: Świętowali zakochani od 50 lat
Tomaszów Lubelski: Świętowali zakochani od 50 lat
18 tysięcy 262 dni jako mąż i żona, czyli dokładnie 50 lat spędzili już razem Maria i Henryk Bajdowie, Wanda i Józef Bałaszczykowie oraz trzydzieści jeden innych par z Tomaszowa Lubelskiego. 30 kwietnia wspólnie z burmistrzem miasta, wicestarostą powiatu i księżmi świętowali okrągłą rocznicę. 10.05.2022 08:33
Zamość: 300 wniosków w jeden dzień
Zamość: 300 wniosków w jeden dzień
Przy ul. Parkowej na os. Karolówka powstaje nowe osiedle mieszkaniowe w ramach rządowego programu „Mieszkanie Plus”. Składa się ono z sześciu bloków, w których znajdzie się 96 mieszkań o powierzchni od 30 do 70 mkw. 10.05.2022 08:30    1
Zamość: Wiśnie już są, palmy w drodze
Zamość: Wiśnie już są, palmy w drodze
Nad zamojskim zalewem posadzono wiśnie. To inicjatywa Ukrainek, które po ataku Rosji na ich kraj znalazły schronienie w Zamościu. Drzewek ma przybywać, a niebawem nad zalew wrócą palmy... 10.05.2022 08:00    2    1
Szczebrzeszyn ma 670 lat!
Szczebrzeszyn ma 670 lat!
Jest jednym z najstarszych miast w województwie lubelskim. 3 maja br. rozpoczęły się Obchody Jubileuszu 670-lecia Nadania Praw Miejskich Miastu Szczebrzeszyn. 10.05.2022 07:00    1
Hrubieszów: Pół miliona oszczędności
Hrubieszów: Pół miliona oszczędności
Montaż paneli fotowoltaicznych i energooszczędnego oświetlenia w szkołach i innych miejskich instytucjach w Hrubieszowie pozwoli miastu co najmniej o połowę ograniczyć wydatki budżetu na energię elektryczną zużywaną w jednostkach miejskiego samorządu. Miasto czeka na decyzję w sprawie 5 mln zł dofinansowania z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. 10.05.2022 07:00    3
Biłgoraj: Została sukienka i puste konto
Biłgoraj: Została sukienka i puste konto
Mieszkanka powiatu biłgorajskiego chciała sprzedać sukienkę. W efekcie z jej konta wyparowało 6 tys. zł. To kolejna osoba, która dała się nabrać oszustom. 10.05.2022 06:30
Mokre: Amerykańscy żołnierze opuszczają Mokre i przenoszą się do Mielca
Mokre: Amerykańscy żołnierze opuszczają Mokre i przenoszą się do Mielca
Po prawie trzech miesiącach stacjonowania, przyszła pora na pożegnanie. Amerykańscy żołnierze opuszczają Mokre i przenoszą się do Mielca. 10.05.2022 05:00    7    1
Będzie nowy most na Bystrzycy
Będzie nowy most na Bystrzycy
Lublin od kilku lat robi wiele aby mieszkańcom miasta i jego okolic poprawić dojazdy do pracy czy dotarcie do działających tu instytucji czy placówek handlowych. Konsekwentnie zmierza też w kierunku osiągnięcia przewagi transportu zbiorowego nad indywidualnym. Będzie to możliwe dzięki usprawnieniu sieci połączeń pieszych i rowerowych oraz zintegrowaniu ich z transportem publicznym. W osiągnięciu tego celu miasto ma pełne wsparcie władz Województwa Lubelskiego. Dzięki współpracy obu samorządów powstanie między innymi nowy most na Bystrzycy. 10.05.2022 00:57
Słodko-gorzka Padwa
Słodko-gorzka Padwa
Padwa Zamość nadal ma poważne problemy z odniesieniem zwycięstwa na wyjeździe. W 24 kolejce Ligi Centralnej żółto-czerwoni przegrali na wyjeździe z Autoinwest Żukowo 30:31 (14:18). Tymczasem zespół młodzików Padwy wygrał w Poznaniu turniej 1/8 finału Pucharu ZPRP i awansował do najlepszej ósemki w Polsce! 09.05.2022 21:30    1
Naklik: Nie żyje motocyklista
Naklik: Nie żyje motocyklista
Do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty doszło w niedzielne popołudnie na drogach powiatu biłgorajskiego. Nie żyje 38-letni mężczyzna. 09.05.2022 18:18
Józefów: Wpadł jak kradł
Józefów: Wpadł jak kradł
26-latek wpadł na gorącym uczynku. Okazało się, że na swoim koncie ma kradzieże i rozboje. Trafił do policyjnego aresztu. 09.05.2022 18:10    1
Smoryń: Kobieta dachowała
Smoryń: Kobieta dachowała
Ta kolizja wyglądała bardzo groźnie. Jeden z pojazdów jazdę zakończył dachowaniem. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. 09.05.2022 17:52
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama