Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 10:49
Reklama

Zamość: Eurofolk 2018. Dzisiaj wielki finał (ZDJĘCIA, FILM)

Były momenty, że lało jak z cebra. Ale ani artystom, ani publiczności to nie przeszkadzało. Sobotni koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego Eurofolk 2018 w Zamościu przyciągnął prawdziwe tłumy, a atmosfera była naprawdę gorąca.
Zamość: Eurofolk 2018. Dzisiaj wielki finał (ZDJĘCIA, FILM)
Autor: Fot. Anna Szewc

Eurofolk rozpoczął się we wtorek, a dzisiaj (15 lipca) przyszedł czas na finał. W wielkim koncercie na zakończenie festiwalu wystąpią wszyscy uczestnicy. Artyści wyjdą na scenę ok. godz. 19, zaraz po tym, jak zakończy się ostatni mecz w ramach Mundialu (oglądać go można w strefie kibica na Rynku Wielkim).

 

Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj w sercu zamojskiego Starego Miasta odbywać się też będzie kiermasz sztuki ludowej.

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama