Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 17:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: Koloniści i policjanci, czyli wakacyjna wizyta w komendzie (ZDJĘCIA)

Tomaszowską komendę policji odwiedziła grupa dzieci, które są w mieście na koloniach. Wizyta była okazją do rozmów o bezpieczeństwie w czasie wakacji.
Tomaszów Lubelski: Koloniści i policjanci, czyli wakacyjna wizyta w komendzie (ZDJĘCIA)

Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Wizytę policjantom z Tomaszowa Lubelskiego złożyło ok. 80 kolonistów w wieku od 8 do 16-lat z całego woj. lubelskiego. Dzieci zwiedziły komendę, poznały pracę policjantów, obejrzały służbowy sprzęt i pojazdy. Do tradycyjnej wycieczki mundurowi dodali element edukacyjny.

– Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały pogadanki policjantki na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Zainteresowała ich też prelekcja policjanta z ruchu drogowego. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również samochody służbowe, każdy chciał wejść do środka i włączyć sygnały, żeby choć na chwilę poczuć się jak policjant – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Przy okazji odbyła się także pogadanka z pracownicami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, które na spotkanie przyniosły narkogogle i alkogogle. Młodzi ludzie mieli okazję przekonać się, jak widzi świat i jak reaguje człowiek będący pod wpływem alkoholu i narkotyków.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama