Do zdarzenia doszło wczoraj (niedziela, 1 lipca) ok. godz. 19. Policja dostała sygnał, że przy jednej z ulic w Hrubieszowie była kolizja. Kiedy mundurowi tam dojechali, zobaczyli uszkodzone BMW bez tablic rejestracyjnych. W środku nie było nikogo.
Mundurowi zdołali jednak odtworzyć przebieg zdarzenia dzięki monitoringowi. Na filmie widać, jak po stłuczce kierowca wysiadł z auta wraz z pasażerami. Odkręcili tablice i uciekli. Nie przewidzieli, że zostaną nagrani. Zapomnieli również, że numer rejestracyjny pojazdu znajduje się na naklejce na szybie auta.
Wiadomo więc, że do kolizji doprowadził 28-letni mieszkaniec gminy Horodło. Policjanci dotarli do niego, zatrzymali mu prawo jazdy i dowód rejestracyjny za pokwitowaniem. Wkrótce młody mężczyzna odpowie przed sądem.

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze