Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 czerwca 2026 06:18
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Gala Najlepsi 2018 za nami!

We środę, 20 czerwca 2018 r. w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy i olimpiady roku szkolnego 2017/2018.
Zamość: Gala Najlepsi 2018 za nami!

Autor: SP nr 7

Nagrody ''Najlepszym'' wręczył Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk wraz z Zastępcą Andrzejem Zastąpiło oraz Przewodniczącym Rady Miasta Zamość Janem Wojciechem Matwiejczukiem. Pamiątkowe dyplomy i książki powędrowały do najzdolniejszych uczniów z zamojskich szkół i placówek oświatowych. 

Za szczególne osiągnięcia w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach artystycznych, uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz szczególne osiągnięcia w ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiadach przedmiotowych zostało nagrodzonych 127 uczniów. Ponadto, prezydent wyróżnił 65 nauczycieli,  którzy wspierali swoich uczniów wiedzą i doświadczeniem, przyczyniając się do ich sukcesu. 

Statuetkę „Optimus Optimorum 2018” (Najlepszy z Najlepszych) otrzymała uczennica I Społecznego Liceum im. Unii Europejskiej w Zamościu Karolina Szałata. 

Wśród nagrodzonych laureatów i finalistów znaleźli się także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 1:

 

Aleksandra Dembicka – laureatka konkursu z biologii

Emil Łasocha – laureat konkursu matematycznego

Filip Wachowicz – laureat Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele

Jakub Nizioł – finalista konkursu historycznego

Na spotkaniu nagrodzono również uczniów, którzy w tym roku szkolnym odnieśli sukcesy artystyczne i sportowe:

Franciszka Barnowskiego – za osiągnięcia artystyczne

Martę Czapkę i Samantę Walczuk – za osiągnięcia sportowe.

Dyrektor szkoły Pani Alicja Dubel i nauczyciele – opiekunowie wyróżnionych uczniów: Pani Marta Majewska, Pani Katarzyna Kosiarska, Pani Marzena Chmiel, Pani Małgorzata Drozd, Pani Katarzyna Beda i Pan Jerzy Bekas otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe.

 

Organizatorem imprezy był Wydział Oświaty Urzędu Miasta Zamość.

Wszystkim laureatom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym.

 

/Zdjęcia dzięki uprzejmości kadry Szkoły Podstawowej nr 7/



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Nauczyciel Treść komentarza: Takie obleśne zdjęcia nie powinny być w ogóle publicznie przedstawiane! Ludzie - gdzie wasz honor! Czy nie ma już w Zamościu ludzi z klasą? Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Z Treść komentarza: A kto by chciał Ci bronić. Przeczytaj uważnie powyższą informację jeszcze raz, zwłaszcza dwa ostatnie zdania. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: Z Treść komentarza: I tak dobrze, że nie wdrożyły pomysłu znanego polityka, i nie są przebrane za ciężarne zakonnice. A z drugiej strony ciekawe, jak na taki numer zareagowałby Jan "Sobiepan" Zamoyski, gdyby żył. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 12:37 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: osp Treść komentarza: Rada ma rację, że pierwszeństwo powinni mieć ci co od 40 lat czekają na drogę i jednocześnie od tych 40 lat składają się w podatkach dla gminy. Kolesie myśleli że po znajomości z wójtową załatwią szybko drogę. Tak jak słynny dyrektor szpitala z TL co wpadł za 137 km/h, dzwonił do starosty, on do zastępcy komendanta i myślał że jest u siebie i załatwią wszystko żeby nie było mandatu, ale niestety wpadł daleko od swojego powiatu żeby te lokalne macki działały. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 11:06 Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Awantura o drogę. Przewodniczący rady gminy wyprosił wójt z sali Autor komentarza: daj, dolara daj Treść komentarza: To już nie na "wnuczka" ? Data dodania komentarza: 12.06.2026, 10:30 Źródło komentarza: Piknik u św. Józefa i zbiórka na remont zabytkowego kościoła w Dubie Autor komentarza: mniam Treść komentarza: A dlaczego ja nie będę mogła spróbować ukraińskiego miodu tylko polskie, mam przyjaciół w Ukrainie i chciałabym posmakować innych np. miodu tureckiego, ukraińskiego ,włoskiego a nawet dalekiego portugalskiego. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 10:29 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia
Reklama
Reklama
Reklama