W niedzielne popołudnie na Rynku Starego Miasta w Zamościu jadący z Biłgoraja policjanci przekazali sztafetę mundurowym z Zamościa i Chełma. Kolarskie zmagania służb mają swój cel – promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz wzajemnego wsparcia. Rowerowa sztafeta dookoła Polski ma jeszcze jedno zadanie – zbiórkę funduszy dla poszkodowanych w czasie służby funkcjonariuszy.
W tym roku beneficjentami akcji „Mundur na rowerze” są policjant i strażak PSP poszkodowani w wybuchu, do którego doszło w jednym z mieszkań na łódzkich Bałutach pod koniec ubiegłego roku.
Z Zamościa w dalszą kolarską przygodę wyruszyło 5 policjantów z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego naszej komendy: st. post. Monika Mazur, sierż. szt. Paweł Przytuła, sierż. Radosław Rudawski, sierż. Adam Baranowski oraz sierż. Paweł Łysakowski. Natomiast z kolegami z Biłgoraja dojechał sierż. Radosław Wasilewski, który na co dzień pracuje w Komisariacie w Szczebrzeszynie.

![Okradli plebanię w gminie Jarczów. Włamywacze zatrzymani po policyjnym pościgu [ZDJĘCIA] Okradli plebanię w gminie Jarczów. Włamywacze zatrzymani po policyjnym pościgu [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/24/sm-4x3-okradli-plebanie-w-gminie-jarczow-wlamywacze-zatrzymani-po-policyjnym-poscigu-zdjecia-1777015779-6.jpg)
![Tomaszów Lubelski: Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy [ZDJĘCIA] Tomaszów Lubelski: Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/23/sm-4x3-tomaszow-lubelski-rejonowe-mistrzostwa-pierwszej-pomocy-zdjecia-1776926372-4.jpg)
![Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/21/sm-4x3-maraton-biblijny-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1776759377-0.jpg)
















Napisz komentarz
Komentarze