Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 01:42
Reklama

Która dziewczyna trafi na okładkę Kroniki Tygodnia? Głosujcie!

Blondynki, brunetki, szatynki i rude. Młodsze i nieco starsze. Wszystkie piękne i wyjątkowe. Której twarz ozdobi okładkę "Kroniki Tygodnia"? To m.in. Państwo zdecydujecie. Rozpoczynamy głosowanie!
Która dziewczyna trafi na okładkę Kroniki Tygodnia? Głosujcie!

Zainteresowanie udziałem w tej zabawie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Ale jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że tak wiele kobiet uznało, że są godne tego, by pokazać siebie na łamach "Kroniki Tygodnia". I wszystkie mają rację. Bo są naprawdę piękne i naprawdę wyjątkowe, a każda jedyna w swoim rodzaju. Oto zdjęcia, które otrzymaliśmy. Publikujemy je też na naszym portalu i profilu facebookowym. 

Spośród wszystkich fotek nasi czytelnicy wybiorą tę jedną jedyną, która później ozdobi okładkę naszego tygodnika. Głos w ostateczny wyborze będzie miało również redakcyjne jury.

Oto zasady głosowania: liczyć się będą m.in. "lajki" na naszym facebookowym profilu. Punkty otrzyma 10 pań z największą liczbą głosów. Za pierwsze miejsce kandydatce naliczymy 10 punktów, za drugie – 9, za trzecie – 8, itd. Na tej samej zasadzie punkty liczone będą w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazety, a także w głosowaniu redakcyjnego jury. Zdjęcie tej, która łącznie głosów zgromadzi najwięcej, pojawi się na okładce "Kroniki Tygodnia".

Czytelnie wypełnione kupony można przynieść do redakcji lub wysłać na adres: "Kronika Tygodnia" ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość. 

Zachęcamy do głosowania. Głosować będzie można przez trzy tygodnie (do 10 kwietnia). W numerze z 17 kwietnia fotografię zwyciężczyni zamieścimy na okładce "Kroniki Tygodnia".

KLIK >>> KTÓRE KANDYDATKI PROWADZĄ W FACEBOOKOWYM GŁOSOWANIU? SPRAWDZICIE TUTAJ <<<< KLIK

Poniżej zamieszczamy ankietę z pełną listą, a także zdjęcia wszystkich uroczych kandydatek. Głosujcie na swoje faworytki. Wasze opinie będą pomocne dla redakcyjnego jury w podjęciu decyzji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
marek 30.03.2018 20:23
Żadna nie jest warta grzechu

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama