Sprzęt trafił na oddział pediatryczny Zamojskiego Szpitala Niepublicznego. Z całą pewnością dar od WOŚP znacznie ułatwi diagnostykę i leczenie najmłodszych pacjentów.
Podczas zeszłorocznego 25. Finału WOŚP zbierano pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Kwota, którą udało się tym razem zgromadzić to aż 105 570 801,49 zł. Sprzęt zakupiony dzięki tej zbiórce trafił do wielu szpitali w Polsce.
CZYTAJ TAKŻE: REKORD WOŚP W ZAMOŚCIU. ZEBRALI PONAD 178 TYS. ZŁ

![Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/21/sm-4x3-maraton-biblijny-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1776759377-0.jpg)
![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze