Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 20:26
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Zamość: Dwie duże imprezy. Na lodzie i na hali

Ci, którzy lubią się ślizgać na łyżwach powinni koniecznie wybrać się 7 lutego na lodowisko przed Ratuszem. Ci, którzy wolą kopać piłkę, 11 lutego do OSiR. Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na karnawałową zabawę na lodzie i turniej w halowej piłce nożnej. Udział w obu imprezach jest bezpłatny.
Zamość: Dwie duże imprezy. Na lodzie i na hali

Autor: Fot. Bartłomiej Wojnarowski

W środę, 7 lutego, OSiR organizuje karnawałową zabawę na lodowisku na Rynku Wielkim. W programie rozmaite konkursy i zabawy. Nie zabraknie fajnej, tanecznej muzyki, którą będzie serwował DJ Pex, wodzirej karnawałowego szaleństwa. Jak na karnawał przystało, organizatorzy zachęcają do przebierania się w przeróżne zwariowane, kolorowe kostiumy. Podczas imprezy korzystanie z lodowiska i wypożyczalni łyżew dla osób biorących udział w zabawie będzie nieodpłatne. Impreza rozpocznie się o godz. 17 i potrwa do godz. 19.

W niedzielę, 11 lutego, w hali sportowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 odbędzie się Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora OSiR-u. 

 – Drużyny liczące maksymalnie do 10 zawodników, powyżej 16. roku życia mogą zgłaszać swoje zespoły do 7 lutego drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] – zachęca Mateusz Ferens, dyrektor OSiR-u Zamość.

W temacie adresu mejlowego należy podać nazwę drużyny, a w treści imienną listę zawodników z datami urodzenia, kapitana i numer kontaktowy.

Ilość drużyn, które mogą wziąć udział w turnieju jest ograniczona, w przypadku zbyt dużej ilości zgłoszeń, decydować będzie ich kolejność. Udział w turnieju jest nieodpłatny. Zawody rozpoczną się w niedzielny poranek o godzinie 9. Dla najlepszych zespołów przewidziane są puchary oraz nagrody niespodzianki.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama