Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:04
Reklama

Biuro Turystyczne Quand

Biuro turystyczne Quand działa na regionalnym rynku od 1995 roku. Firma dysponuje dwoma biurami: w Tomaszowie Lubelskim oraz w Zamościu. Zatrudnia 6 osób, współpracując jednocześnie z wieloma podmiotami i osobami prywatnymi. Quand, oprócz organizacji wycieczek i imprez turystycznych, zajmuje się także szeroko pojętą promocją regionu.
Biuro Turystyczne Quand
Autor: Quand

Biuro krzewi wiedzę o Kresach, sponsoruje liczne wydarzenia i wydawnictwa o charakterze regionalnym i krajoznawczym.

Ponadto każdego roku organizuje wyjazdy do Lwowa na obchody Święta Niepodległości, na które nieodpłatnie zapraszane są delegacje szkół im. Orląt Lwowskich z naszego regionu. W ramach tego wydarzenia prowadzona jest zbiórka zniczy, które są zapalane na polskich grobach we Lwowie.

 Przedstawiciele firmy, chcąc utrzymać wysokie standardy świadczonych usług, systematycznie uczestniczą w targach turystycznych zarówno w kraju, jak i za granicą.

–  Sukcesem jest to, że udało się pozyskać do współpracy wiele podmiotów z regionu. Dzięki temu udaje się wiele przedsięwzięć z zakresu promocji regionu, Roztocze jest w Polsce bardzo dobrze odbierane, a przyjazdy do naszego regionu cieszą się stale rosnącą popularnością – mówi prezes biura turystycznego Quand Andrzej Kudlicki. 

Od 8 lat Quand wydaje wysokonakładowy magazyn "Magiczne Roztocze" (nakład 80 tys. egzemplarzy, który jest dystrybuowany bezpłatnie). Biuro prowadzi również księgarnię internetową z wydawnictwami regionalnymi (sklep.roztocze.com), upowszechniając wiedzę o walorach turystycznych i przyrodniczych Roztocza. 

Firma za swoją działalność była wielokrotnie nagradzana. Aktualnie biuro turystyczne Quand pracuje nad nową strategią rozwoju, dzięki której region stanie się jeszcze bardziej znany.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama