Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:05
Reklama

Galeria Rynek

Galeria Rynek powstała w 2009 roku z zaangażowania wielu ludzi, w tym głównie lokalnego przedsiębiorcy Kazimierza Podhajnego. Jej siedziba mieści się przy ulicy Traugutta 1 w Tomaszowie Lubelskim. Zatrudnia ponad 350 pracowników, co czyni z niej lokalnego lidera handlu i przedsiębiorczości.
Galeria Rynek
Autor: Galeria Rynek

Determinacja prezesa Galerii Kazimierza Podhajnego w budowaniu znaczącej pozycji firmy przyniosła efekty. Obiekt od samego początku cieszył się zainteresowaniem firm chętnych do otwarcia i prowadzenia tu swoich salonów. Firma podejmując tę decyzję, stała się bezkonkurencyjna na lokalnym rynku. Elastyczność, umiejętność analizy sytuacji rynkowej i podejmowania strategicznych decyzji sprawiły, że przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia co roku odnotowuje znaczny wzrost zysku.

Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest fakt, że od pierwszych dni po otwarciu obiekt bardzo dobrze funkcjonuje, dając dużo satysfakcji zarówno właścicielowi, jak też najemcom oraz klientom. Zgodnie z dewizą Kazimierza Podhajnego, że "droga do sukcesu jest zawsze w budowie" na początku stycznia 2015 r. rozpoczęły się prace nad rozbudową "Galerii Rynek" w celu stworzenia jedynego w rejonie centrum rozrywkowo-handlowego.

 – Już w momencie budowania pierwszej części obiektu zakładałem, że kiedyś będę powiększać Galerię Rynek, chociaż na początku, kiedy powstawał pierwszy budynek, mało kto wierzył w sukces tego przedsięwzięcia. Analizując w Polsce miasta podobne do Tomaszowa Lubelskiego trudno znaleźć podobnej wielkości obiekt handlowy o tak wysokim stopniu nasycenia urządzeniami technicznymi. Można powiedzieć, że udało mi się przewidzieć pewne tendencje i potrzeby ze strony lokalnego rynku – dodaje Kazimierz Podhajny


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: XxXTreść komentarza: I dalej mamy ślepo wierzyć w to ,że "sądowy zakaz prowadzenia " uczyni nasze drogi lepszymi pod względem bezpieczeństwa ? Czy naprawdęamy czekać aż dojdzie do tragedii, żeby sąd się wziął za poważniejsze kary dla takich "pseudo kierowców?" Zamiast zamiatać chodniki ,wysłać na miesiąc prac w ramach wolontariatu do ośrodka rehabilitacji dla ofiar pijanych kierowców ..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 19:55Źródło komentarza: Józefówka: Pijany kierowca był uwięziony w samochodzie
Reklama
Reklama