Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:51
Reklama

Kazimierz Podhajny

Właściciel, Prezes Zarządu P.U.H Motozbyt Sp. z o.o. z Tomaszowa Lubelskiego. Charyzmatyczna osobowość, wizjoner, biznesmen, laureat licznych, branżowych nagród m.in. „Gepardy Biznesu” w rankingu magazynu „Puls Biznesu”
Kazimierz Podhajny
Autor: Kazimierz Podhajny

Przedsiębiorca, który z sukcesem od ponad 24 lat prowadzi swoją firmę w jasnej wizji dalszego rozwoju. Człowiek zaangażowany w wiele inicjatyw lokalnych i społecznych. Z zamiłowania kibic sportowy. W latach 2012 – 2013 z sukcesem łączył prowadzenie własnej działalności z funkcją Prezesa Zarządu TKS „Tomasovia”.

Kazimierz Podhajny od lat związany jest z tomaszowskim środowiskiem biznesowym. Początki jego firmy, Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego Motozbyt sięgają roku 1993, kiedy spółka była dealerem samochodowym, posiadającym salony w województwie lubelskim
i podkarpackim. Należy zaznaczyć, że Kazimierz Podhajny był z firmą związany znacznie wcześniej gdyż już od 1987 roku pełnił funkcję szefa Polmozbytu.

Lata 2008-2009 były okresem przełomowym. Narodziła się pionierska wizja stworzenia jedynej w Tomaszowie Lubelskim galerii handlowej. Dokonano rozbudowyi rewitalizacji posiadanego budynku handlowy by stworzyć „Galerię Rynek”. Wytrwałości
i determinacja Kazimierza Podhajnego w budowaniu znaczącej pozycji firmy przyniosła efekty. Obiekt od samego początku cieszył się nadspodziewanym zainteresowaniem firm chętnych do otwarcia i prowadzenia tu swoich salonów.

Zgodnie z dewizą Kazimierza Podhajnego, że „droga do sukcesu jest zawsze w budowie” na początku stycznia 2015 r. rozpoczęły się prace nad rozbudową „Galerii Rynek” w celu stworzenia jedynego w rejonie centrum rozrywkowo-handlowego. Galeria Rynek po rozbudowie zyskała dodatkową powierzchnię handlową, nowoczesną elewację oraz podziemny parking. Powstał obiekt na miarę XXI wieku.


Oceń

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama